Víte, kolik zvířat ošetří za rok veterinární klinika?

Každý, kdo má rád svého domácího mazlíčka, s ním občas musí navštívit zvířecího lékaře. Odborná veterinární pomoc i důsledná prevence dokážou výrazně zkvalitnit a prodloužit život zvířete. Aby všechno správně fungovalo, je potřeba zvolit vhodnou veterinární kliniku s dobrým hodnocením a specializací na daná zvířata. A zajímalo vás někdy, kolik zvířat za rok přijmou na takové klinice?

Až 11 000 ošetřených zvířat ročně

Více než 11 000 domácích mazlíčků projde veterinární ordinací za jeden rok. Dá se říci, že veterinární klinika jede naplno skoro pořád. Od rutinních pravidelných prohlídek a očkování až po záchrany životů milovaných zvířat. Veterinární klinika Praha je známá svou komplexní péčí o malá zvířata. Zkušený personál a příjemné rodinné zázemí nabízí vhodné podmínky jak pro majitele, tak i pro mazlíčky. Kladná doporučení a mnoho dobrých zkušeností také mluví za své stejně jako počty ročně ošetřených zvířat. Osobní přístup je velmi důležitý a často znamená rozdíl mezi průměrným a opravdu svědomitým špičkovým výkonem.

Moderní vybavení i pro náročnější zákroky

Profesionální péče o mazlíčka je otázkou dostatečného moderního vybavení. Na veterinární klinice v Praze mají zázemí pro provádění očkování, kastrací i dalších zákroků pro psy, kočky a jiná drobná zvířata. Díky vlastní laboratoři je vyšetření rychlé a spolehlivé. A kolik to bude stát? Veškeré ceny najdete v přehledném transparentním ceníku, takže máte dopředu jasnou představu o tom, kolik za svého mazlíčka vlastně zaplatíte. I to je mnohdy důležitá informace, protože na rozdíl od ošetření lidí v nemocnicích, kde je péče hrazena ze zdravotního pojištění, zde musíte vše za svého psa, kočku či jiné zvíře zaplatit sami.

Více informací a možnost objednat se najdete na stránkách veterina Praha – https://www.metropolevet.cz/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Po safari v Africe vás provede Čech Jakub Fanta

Moc rádi byste si zblízka prohlédli všechna ta zvířata, která většina Čechů zná jen ze ZOO, ale návštěva Afriky vám přijde příliš nebezpečná? To bezpochyby je. Vydávat se sem na vlastní pěst bez znalých průvodců je nemožné, nechcete-li se vystavovat obrovskému riziku. My Češi však máme štěstí. Safari Afrika je přístupné opravdu všem, koho takové dobrodružství […]

Některá plemena psů nejsou žádná výhra, i když tak na první pohled vypadají

Existují stovky plemen psů, těch oficiálně uznaných. A to jsou tu ještě plemena neuznaná. Celkem může být i více než tisícovka psích plemen. Tak široká je skupina, která se během stovek a tisíců let šlechtění vytvořila z jednoho živočišného druhu – vlka. Pes, medvěd, liška nebo kočka? V současnosti je pes jednoznačně tím nejvariabilnějším domácím zvířetem. Nejde […]