Po safari v Africe vás provede Čech Jakub Fanta

Moc rádi byste si zblízka prohlédli všechna ta zvířata, která většina Čechů zná jen ze ZOO, ale návštěva Afriky vám přijde příliš nebezpečná? To bezpochyby je. Vydávat se sem na vlastní pěst bez znalých průvodců je nemožné, nechcete-li se vystavovat obrovskému riziku. My Češi však máme štěstí.

Safari Afrika je přístupné opravdu všem, koho takové dobrodružství láká. Dokonce ani nevadí, že se nedomluvíte anglicky. Přímo v Africe se o vás totiž postará Čech Jakub Fanta se svou africkou manželkou Tshepo. Pro svoji cestovní agenturu organizující výlety po safari si vybrali příznačné jméno: Manželka Africká.

Představí vám nejhezčí místa z Afriky

Afrika je zemí mnoha tváří. Na severu si užijete pouště, projížďky na velbloudech, prohlídky pyramid a teplé moře. Na jihu zase moderní technologie a velká města. Uprostřed pak leží to nejkrásnější. Nedotčená příroda spolu s ohromující faunou i flórou a také původními obyvateli. Kmeny křováků tady ještě stále žijí ve svých improvizovaných příbytcích daleko od civilizace. Setkání s nimi určitě nesmíte vynechat. Ukážou vám pohled na věc z jiné stránky a pomohou vám uvědomit si, co je v životě opravdu důležité.

Jakub a Tshepo vybrali nejlepší místa, která můžete v africké přírodě navštívit. Představí vám safari Botswana, protože se sami v Botswaně poznali a tuto zemi milují.

Viktoriiny vodopády i solné pláně

Na co konkrétně se můžete těšit? Pochopitelně na tolik známé obrovské Viktoriiny vodopády, jež jsou považovány za jeden ze sedmi přírodních divů světa. Dále vás čeká Národní park Chobe, rezervace Linyanti, Národní park Nxai Pan nebo solné pláně Makgadikgadi. Nezapomenutelná je i plavba deltou Okavanga.

Toto jsou nejhezčí místa v Botswaně a okolí, nicméně není problém naplánovat program jinak. Jakub s Tshepo vám vyjdou vstříc a vymyslí pro vás dovolenou, na niž do konce života nezapomenete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Jak vybrat batoh na kolo?

Jízda na kole je jednou z nejoblíbenějších činností Čechů během období, kdy venku panuje alespoň trochu příznivé počasí. Tedy zejména od brzkého jara až do podzimu. Díky dlouhé sezoně je možné na kole najezdit stovky, ba dokonce tisíce kilometrů. Ti z vás, kteří mají rádi spíše delší vyjížďky, by rozhodně neměli zapomenout vzít si s […]

Proč jako dovolenou vybrat kempování v Chorvatsku?

Cestování obohacuje život a pro mnohé z nás je opravdovou vášní. Při plánování dovolené obvykle předem důkladně zjišťujeme, jaké možnosti se v dané lokalitě nabízejí. Představy různých lidí se často diametrálně liší, všichni si ale chceme zasloužené volno dokonale užít. K letní dovolené patří moře Koupání a slunění se je pro většinu z nás neodmyslitelnou […]