Teenageři se zájmem o lukrativní práci v oboru mediální tvorba míří do Prahy!

Velké rozhodování čeká každého teenagera v deváté třídě základní školy. Musí se zodpovědně rozhodnout, jakému oboru se bude ve svém životě věnovat. Musí se vydat směrem, o kterém je přesvědčen, že je ten správný. Rozhodování to není vůbec lehké! Rozhodně není možné, aby se teenager spolehl jen na radu rodičů. Ti chytří ale nerozhodní míří na gymnázia, která dávají ještě 4 roky na rozmyšlenou. Teenageři, kteří chápou moderní dobu a její požadavky, míří jinam. V jejich zájmu je jediná pražská škola, která nabízí lukrativní obor s velkým potenciálem pro zisk perspektivní a dobře placené práce!

Studijní obor Multimediální tvorba vítězí!

Každý si je vědom toho, že dnešní době vládnou moderní média. Jsme pohlceni počítači a internetem, bez kterých si ani nedokážeme představit život. Všem by mělo být jasné, že právě studium médií je tím správným směrem, kterým se vydat. O specialisty v oboru multimediální tvorba bude zájem vždy!

Studijní obor Multimediální tvorba zaměřený na výuku moderních technologií nabízí pražská Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o. Jedná se o 4leté studium, které je ukončeno maturitní zkouškou. Během studia žáci absolvují předměty výtvarná tvorba, multimediální tvorba, základy ekonomiky, digitální fotografie a animace, AutoCAD, tvorba a správa webových stránek , čeká je i studium designu a další. Studenti se také zapojí do praxe. Budou se podílet na chodu reálné firmy CK ARCUS a tvořit pro ni například reklamní spoty apod. Během studia získají teoretické znalosti i praktické dovednosti a budou připraveni na vstup na trh práce. Pro mnohé studenty je škola také odrazovým můstkem pro studium na vysoké škole.

Další důvody, proč je multimediální tvorba nejlepší volbou

Zajímavostí je, že každý dostanete ke studiu nový iPad mini, aby mohl být neustále „v obraze“. Ve škole je žákům k dispozici i wifi síť, takže mají neustálý přístup i ke studijním materiálům. Škola klade velký důraz na individuální přístup, učitelé se snaží o rozvoj každého studenta. Aby to mohlo být zajištěno, je ke studiu přijímán jen menší počet studentů. Pro školní rok 2017/2018 bude přijato 14 studentů, kteří dosáhnou nejlepších výsledků v talentové zkoušce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *