Pořízení školního batohu pro teenagera nemusí být horor!

„Nutně potřebuju novej batoh!“ Zazněla tahle na první pohled nevinná věta z úst vašeho teenagera? Možná jste pocítili lehké mrazení v zádech, protože rodičem jste už nějaký ten pátek, a tak víte, že i koupě školního batohu se může stát noční můrou. Nebo ne?

Vaše kritéria

Razíte heslo: zdraví především. Víte, že vaše dítě stále roste, vyvíjí se, i když se po většinu času tváří jako zkušenostmi ošlehaný dospělák. Vaše pozornost se tedy zaměří na školní batoh s ergonomicky tvarovanými zády z prodyšného materiálu. Pohlídáte si také velikost batohu. Ta bude odpovídat velikosti zad teenagera. Zkušeným okem zhodnotíte šířku ramenních popruhů – čím širší, tím lepší. A také nezapomenete na reflexní prvky.

Dostatečný prostor je to, co vás zajímá. Dvoukomorový batoh je doporučován žákům základních škol, tříkomorový batoh se jeví nejvhodnější pro studenty středních škol a gymnázií. Vy, rodič, moc dobře víte, že ani pět komor nezaručí pořádek v batohu. Odpadnou tak ale nekonečné výmluvy vašeho náctiletého drahouška, kterak si nemohl přinést matematiku, protože se mu do batohu už „fakt“ nevešla.

Teenagerova kritéria

„Hlavně ať není trapnej!“ Co si pod tím představit, těžko říct. Zcela jistě ale neuděláte chybu, pokud se zaměříte na různé vychytávky, které zpříjemní přetěžký život studentův. Speciální kapsa na notebook, dvojitý zip, jenž se dá v případě potřeby zamknout dodatečně koupeným malým zámkem, postranní popruhy pro možné zmenšení objemu batohu a samozřejmě otvor pro protažení sluchátek, pokud ještě nemá sluchátka bezdrátová. S designem šlápnout vedle snad ani nemůžete. Na trhu najdete školní batohy pestrobarevné, tematicky pojaté, ale i nenápadné jednobarevné.

Mrkněte na Detskyeshop.cz. O co jde? Třeba právě o stylové batohy pro žáky i studenty za ceny, z nichž nedostanete infarkt. Můžete si přečíst průvodce správným výběrem batohu. Zhlédnout videa, a stát se lehce odborníkem přes školní batohy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Překladatel angličtina? Víme, kde jej seženete!

Potřebujete text přeložit do angličtiny? Nebo do jiného jazyka? Neudělejte si ostudu a obraťte se na profesionála! Jedině s ním máte jistotu, že překlad, jímž se budete prezentovat, bude bez chyb!  Internet je plný různých překladačů. Ti, kteří je vyzkoušeli, zcela jistě potvrdí, že takové překlady nejsou na moc vysoké úrovni. Jde-li vám o základní […]

Naučte se už konečně anglicky!

Patříte k věčným začátečníkům, co se týká angličtiny a dalších jazyků? Rozhodli jste se, že si dáte do nového roku předsevzetí a skutečně se cizí řeči naučíte? Pak je pro vás jazyková škola to pravé. Výuka šitá na míru Jazyková škola Praha nenabízí hromadné učení se cizím jazykům, při kterém by na vás nevyšla během […]