Špičkový herní notebook za zlomek ceny? Víme, jak na to

Chcete si koupit herní notebook, ovšem příliš vysoké ceny vás odrazují? Sice moderní technologie něco stojí, ale na druhou stranu můžete ušetřit nemalé peníze, pokud se poohlédnete po repasovaném kousku. Co to znamená, když se řekne repasovaný notebook? Vztahuje se na něj záruka? Jaké vybavení nabízí? Právě na takové otázky vám v následujících řádcích odpovíme.

Za málo peněz hodně muziky. Přesně tak by se daly charakterizovat herní repasované – notebooky. Jsou skoro jako nové, po vzhledové stránce byste ani nepoznali, že se používaly, a přitom zaplatíte o několik tisíc korun méně.

Co je to repasovaný notebook?

Jedná se o již používaný notebook, který však prodejce repasovaných počítačů kompletně zrekonstruoval. Znamená to počítač profesionálně vyčistit, opravit případné vady, otestovat jeho výkonnost a funkčnost. V případě, kdy je všechno v pořádku, míří takový notebook do prodeje. Cena je znatelně nižší než u nových zařízení, a přitom parametry jsou srovnatelné.

Ještě musíme podotknout, že není herní počítač jako herní počítač. Předtím, než si nějaký model objednáte, si zjistěte minimální požadavky vaší oblíbené hry. Jedině tak koupíte stroj, na němž se vám nebude náročná hra sekat.

Proč koupit repasovaný notebook?

Důvodů je opravdu spousta. V první řadě jsou herní repasované – PC žádané pro jejich cenu. Často jsou totiž úplně nové. Občas firma nakoupí více notebooků, a potom některé leží na skladu. Firma zjistí, že je už nevyužije, a tak je nabídne prodejcům repasovaných zařízení.

Neztratíte ani záruku, například takový prodejce malicomputer.cz nabízí repasované kousky s dvanáctiměsíční zárukou. Jestliže se vám tedy během jednoho roku používání s notebookem něco stane, stačí se obrátit na e-shop, jenž se snaží vždy vzniklou situaci vyřešit ke spokojenosti zákazníka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Co dělá herní PC herním počítačem?

Pokud trochu prozkoumáte trh s novými počítači, určitě uvidíte několik takových, které mají dost dobré hardwarové specifikace, a přesto nejsou zařazeny do kategorie herních počítačů. Co vlastně dělá počítač nebo notebook herním strojem? Na první pohled herní PC poznáte docela snadno. Většinou má totiž typicky hráčský design, často v černo-červeném provedení. Ve skutečnosti jsou ovšem rozdíly mezi […]

I vaše PC vyžaduje pravidelný servis

Vypověděl vám službu počítač či notebook? Nemusíte si hned kupovat nový! Dejte jej prostě do opravy! Současná doba je nakloněna věcem na jedno použití. Jakmile zkrátka doslouží, putují do sběrného dvora, nebo rovnou na smetiště. Je to ale rozumné? I dnes se spousta věcí dá opravit. Počítače, tablety a notebooky nevyjímaje. Ukládejte a zálohujte! Počítač […]