I vaše PC vyžaduje pravidelný servis

Vypověděl vám službu počítač či notebook? Nemusíte si hned kupovat nový! Dejte jej prostě do opravy!

Současná doba je nakloněna věcem na jedno použití. Jakmile zkrátka doslouží, putují do sběrného dvora, nebo rovnou na smetiště. Je to ale rozumné? I dnes se spousta věcí dá opravit. Počítače, tablety a notebooky nevyjímaje.

Ukládejte a zálohujte!

Počítač nedávno, z ničeho nic a především bez varování, “kleknul” i mně. S rozdělanou a samozřejmě neuloženou prací. Každý, kdo na počítači pracuje, si dokáže představit, v jakém psychickém rozpoložení jsem se nacházela, byť jsem si uvědomovala, že za své potíže jsem si částečně mohla i sama. Od té doby každý soubor ukládám hned na začátku. A nejenom to!

Pozor na prach! 

Ale zpět k příčině mých potíží. Počítač jsem okamžitě zavezla do servisu, který mám naštěstí pouhé tři kilometry od domova. Co s ním bylo? Byl totálně zanesený prachem. Až v ten okamžik jsem se dozvěděla, že obyčejné přikrývání počítače dečkou nestačí. I stolní PC vyžaduje pravidelnou očistu! Profesionálně provedenou samozřejmě, povrchové otírání prachu je rozhodně nedostatečné.

Mějte v záloze kvalitní servis

A za druhé jsem si uvědomila, jak dobré je mít na dosah kvalitního „opraváře“ počítačů, kterému zkrátka v případě potíží zavoláte, vysvětlíte svůj problém, a on zasáhne. Jste-li z Brna a okolí, jednoho bychom pro vás měli. Najdete jej pod odkazem Brno servis notebooků či přímo na stránkách fopanet.cz.

Kompletní péče pro vaše PC i notebook 

Zde, pokud to bude jen trochu možné, váš počítač i notebook vrátí do kondice, v níž byl. Kompletně je vyčistí – od zmíněného prachu i softwarově. Tedy zbaví vaše PC i notebook virů i mallwarů včetně následků jejich působení. Tím je celkově zrychlí a zoptimalizují jejich běh. A nainstalují vám do něj efektivní antivirový program. Kompletní nabídku služeb najdete pod odkazem Brno servis ntb.

Pozor na kyberkriminalitu!

Víte, že do zavirovaného počítače se snadno nabourají hackeři? A ti se tak lehce dostanou k vašim heslům i do vašeho internetového bankovnictví? V profesionálním servisu vás těchto rizik zbaví. A spousty dalších. Kyberkriminalita je v současné době bohužel na vzestupu, a jste na omylu, domníváte-li se, že se týká jen velkých firem. Naopak, nejohroženější jsou právě fyzické osoby, které do počítačové ochrany tolik neinvestují. A to je samozřejmě chyba, již je třeba napravit. Teď už víte kde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Špičkový herní notebook za zlomek ceny? Víme, jak na to

Chcete si koupit herní notebook, ovšem příliš vysoké ceny vás odrazují? Sice moderní technologie něco stojí, ale na druhou stranu můžete ušetřit nemalé peníze, pokud se poohlédnete po repasovaném kousku. Co to znamená, když se řekne repasovaný notebook? Vztahuje se na něj záruka? Jaké vybavení nabízí? Právě na takové otázky vám v následujících řádcích odpovíme. […]

Co dělá herní PC herním počítačem?

Pokud trochu prozkoumáte trh s novými počítači, určitě uvidíte několik takových, které mají dost dobré hardwarové specifikace, a přesto nejsou zařazeny do kategorie herních počítačů. Co vlastně dělá počítač nebo notebook herním strojem? Na první pohled herní PC poznáte docela snadno. Většinou má totiž typicky hráčský design, často v černo-červeném provedení. Ve skutečnosti jsou ovšem rozdíly mezi […]