Proč studovat MBA?

Co znamená tato zkratka? Ti, kdo mají zájem o postgraduální vzdělání, ji velmi dobře znají. MBA, neboli Master of Business Administration, je profesní studium, které má svůj původ ve Spojených státech amerických. V následujících řádcích přiblížíme, co vše vám studium MBA přinese.

Titul MBA patří mezi ty nejprestižnější. V Česku jím tolik lidí nedisponuje a o to větší výhodu mají ti, kteří jej vlastní. Kouzlo studia MBA k nám zamířilo teprve nedávno, Češi pozvolna poznávají jeho výhody.

Studium MBA je jiné

Vystudovat MBA je jiné než získat vysokoškolský titul. Jedná se o profesní vzdělání, které je určeno manažerům, podnikatelům, řídicím pracovníkům, zástupcům veřejné správy nebo neziskového sektoru i všem, kteří se chtějí dále vzdělávat a naučit se moderní trendy řízení.

Jednou z kvalitních škol, které v Česku studium MBA poskytují, je European School of Business Management SE – ESBM. Studium na této škole je možné zahájit kdykoliv během roku, je velice časově flexibilní a využívá nejmodernější Oxfordský model studia.

Co jste o MBA nevěděli?

Nejstarší MBA program odstartoval v roce 1900 v Tuck School of Business v USA.

Výuka MBA je z 65 až 82 % praktická v závislosti na konkrétní škole.

Absolventi MBA pracují v mnoha oborech od finančnictví přes technologie až například ke zdravotnictví. Od toho se odvíjí i jednotlivé specializace MBA.

Výuka MBA na ESBM trvá 1 rok a je přizpůsobena i těm nejvytíženějším. Skládá se z e-leaningu a interaktivních celodenních workshopů, které absolvují studenti pouze 4x za celé studium. Pokud si ještě stále nedokážete představit, jak to probíhá, doporučujeme studium MBA na zkoušku. Tam po dobu 1 měsíce na vlastní kůži zažijete, jak to probíhá. Seznámíte s e-learningovým systémem, absolvujete 1 celodenní workshop, a když se vám studium zalíbí, je možné plynule pokračovat dál. Když ne, prostě po měsíci skončíte a za absolvované moduly získáte mezinárodní certifikát.

Investice do vzdělání se vyplatí vždy. MBA je určitě jednou z možných voleb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Překladatel angličtina? Víme, kde jej seženete!

Potřebujete text přeložit do angličtiny? Nebo do jiného jazyka? Neudělejte si ostudu a obraťte se na profesionála! Jedině s ním máte jistotu, že překlad, jímž se budete prezentovat, bude bez chyb!  Internet je plný různých překladačů. Ti, kteří je vyzkoušeli, zcela jistě potvrdí, že takové překlady nejsou na moc vysoké úrovni. Jde-li vám o základní […]