0
Posted in Vzdělání
22. 1. 2019

Naučte se už konečně anglicky!

Patříte k věčným začátečníkům, co se týká angličtiny a dalších jazyků? Rozhodli jste se, že si dáte do nového roku předsevzetí a skutečně se cizí řeči naučíte? Pak je pro vás jazyková škola to pravé.

Výuka šitá na míru

Jazyková škola Praha nenabízí hromadné učení se cizím jazykům, při kterém by na vás nevyšla během hodiny řada. Naopak se specializuje jak na individuální přístup, tak na skupinovou výuku o maximálním počtu 10 žáků. Dle vašich požadavků je možné kurz zaměřit na všeobecný přehled, konverzaci, obchodní styk či přípravu na zkoušky. Výuka je též uzpůsobena vašim časovým možnostem. Proto jsou nabízeny intenzivní i víkendové jazykové kurzy. Novinkou jsou studijní pobyty v zahraničí, hlavně na Maltě, ve Španělsku a Itálii.

Pro koho?

Na webových stránkách https://www.jazykovekurzypraha.cz/ se dozvíte, že na této jazykové škole založené v roce 2009 každý rok absolvuje kurz více jak 1300 studentů. Nutně se ovšem nejedná o studenty v pravém slova smyslu, neboť sem chodí také teenageři a senioři.

Metodický přístup

V čem je jazyková škola Praha 2 tak výjimečná? Při výuce je kladen důraz na rozmanitost. Z toho důvodu se můžete těšit na procvičování ústních a písemných dovedností formou poslechu, čtení a konverzace. Předpokladem pro tento styl výuky je moderní učebna, v níž nechybí audio a video pomůcky. Jednotlivé kurzy si vybíráte dle úrovně vašich znalostí. I naprostí začátečníci si po absolvování výuky osvojí kvalitní základy jazyka, které zahrnují správnou gramatiku a prohloubení schopnosti konverzace.

Co dál si můžete vybrat kromě angličtiny?

Tradičně je o výuku anglického jazyka největší zájem. Kterým dalším jazykům se ještě můžete naučit? Těmi nejoblíbenějšími jsou němčina, francouzština, italština, ruština a španělština. Pro občany cizích národností jsou zde připraveny kurzy češtiny.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*