Loď se stane, když si vezmete mikinu s originálním potiskem

Byli byste rádi, kdyby se na vás lidé usmívali, hned jak vás uvidí? Máte několik možností, jak to udělat. Buď se snažte být hodní na všechny lidi v okolí, aby byli rádi, když vás potkají, nebo zkuste být neuvěřitelně krásní a přitažliví, protože hezké lidi mají většinou všichni rádi. Nebo si na sebe prostě vezměte něco, čím donutíte kolemjdoucí k úsměvu. Dokonce i ty, kteří vás vůbec neznají. Taková mikina s všeříkajícím textem dokáže zlepšit den nejednomu člověku.

Asi nejlepší jsou hlášky, které pochopí každý. Třeba v nadpisu zmiňované „Ship happens“ s obrázkem lodi rozesměje každého, kdo trochu ovládá angličtinu. Mikiny ze seriálů a filmů pochopí jen jejich věrní fanoušci, ale výhoda spočívá v tom, že pomocí nich jasně dáte najevo, co se vám líbí.

Vtipná mikina na pracovní pohovor?

Pořád platí, že pokud si objednáte mikiny Hoodie s netradičním potiskem, pravděpodobně nepotkáte nikoho, kdo bude mít stejnou jako vy. Přesto se s vtipnými tričky, mikinami a tílky setkáváme stále častěji. Existuje jich opravdu mnoho, různé firmy nabízí různé potisky a lidé je nosí prakticky všude. Na diskuzním fóru Quora se někdo kdysi dokonce dotazoval, zda je vhodné vzít si tričko s internetovým meme na pracovní pohovor do Googlu. Přestože většina uživatelů odpověděla, že na oblečení v Googlu vážně vůbec nezáleží a jde spíše o znalosti, vyvarujte se takových situací. Tričko s vtipným nápisem si nemůžete vzít všude. Záleží to především na tom, o jaký vtipný text se jedná.

Nekupujte si nic, co neznáte

A ještě jedno varování s velkým vykřičníkem pro vás máme. Rozhodně si nekupujte mikinu, jejíž význam nechápete nebo je na ní text v jazyce, kterému nerozumíte. Vsaďte se totiž, že se najde někdo, kdo mu rozumět bude, a vy se pak budete divit. Určitě jste už na internetu narazili na fotky důchodců, kteří na sobě mají trička s vtipným nápisem nebo mikiny z her. Pravděpodobně nemají tušení, co nápisy znamenají, ale působí to poněkud nepatřičně.

Mikiny s vtipným potiskem jsou ale skvělým dárkem pro vaše blízké. Když jednu koupíte bráchovi nebo ségře pod stromeček, určitě budou nadšení. Stačí jen trefit velikost a hlášku, která je vystihuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *