Moderní, chytré, prostorné, inovativní – to jsou nové VW Tiguan, Caddy a Golf

Seznamte se s novinkami, jež přivezla automobilka Volkswagen i do Česka. Volkswageny Tiguan, Caddy a Golf potěší zájemce o spolehlivé, rychlé, prostorné a levné automobily, které překvapí nízkou spotřebou při maximálním možném výkonu. Chcete se jen projet a ozkoušet si jízdu v novince na automobilovém trhu? Neváhejte a objednejte se do pobočky Auto Podbabská.

Rodinný Volkswagen Tiguan – onroad, offroad a online

Volkswagen Tiguan charakterizují symbolické vlastnosti onroad, offroad a online. Moderní řidič si dovede pod těmito synonymy představit téměř vše, s čím Tiguan přichází. Suverénní jízdní schopnosti ve městě a terénu přinášejí požitek z bezpečné a plynulé jízdy. Zadní LED světla zvyšují dobrou viditelnost auta i v noci, dynamické linie kapoty zlepšují aerodynamiku auta, a tím i spotřebu paliva. Moderní technologie zabudované do palubní desky zdokonalují požitek jízdy jednoduchým ovládáním přístrojů i řídicích mechanismů.

Skříňový Volkswagen Caddy – spolehlivý pomocník řemeslníků a opravářů

Volkswagen Caddy je ideálním pomocníkem pro přepravu stavebních a řemeslnických potřeb a nářadí, materiálů i prodávaného zboží. Prostorný úložný prostor a snadný přístup zadními dveřmi spolu s celkovou subtilností vozu umožňuje drobným živnostníkům rychlou, snadnou přepravu za zákazníky. Rozměry se pozitivně podepisují na snadném parkování především v hustém městském provozu a moderní technologie, jež slouží k ovládání palubní desky, mohou pomoci řidičům v dobré orientaci, plynulé jízdě i celkové organizaci práce.

Kompaktní Volkswagen Golf – ideální volba do hustého městského provozu

Volkswagen Golf svou kombinací nízké spotřeby a velké hnací síly vyhovuje především těm řidičům, kteří se převážně pohybují ve městě, musejí stát často v zácpách, střídat rozjíždění a brždění. Ve městě se inovativní Golf osvědčí jako skutečný přítel v nouzi i zachránce. Asistenční systémy umožňují bezproblémové a snadné parkování i jízdu bez nehod, ťukanců a škrábanaců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *