0
Posted in Značky
29. 3. 2016

Stylová láhev zvýrazní vaší osobnost

Už vás nebaví pít z klasických plastových PET láhví, které jsou nejen škodlivé vůči okolnímu prostředí, ale i vašemu zdraví? Není se čemu divit! To by ale nemusely být ještě ty pravé důvody, proč byste se měli jejich nákupu vyvarovat. Důležitý je hlavně vzhled, který je fádní, zašlý a nezajímavý. I proto se vyplatí nákup stylové láhve My Bottle, které nabízí nejen ekologický původ, ale i zcela ojedinělý design! I proto se na ni zaměříme v následujícím textu podrobněji.

Na cesty i pro sportování

Nevíte, do čeho si nalít šťávu, koktejl, čaj anebo jiný nápoj, když cestujete? Láhev My Bottle poslouží jako jasná odpověď i na tuto otázku. Díky svým kompaktním rozměrům ji pohodlně dáte do jakékoli tašky. Navíc disponuje i stylovým oldschoolovým pouzdrem, které již samo o sobě může k přenosu skvěle posloužit. Výborná je i pro sportovní aktivity. Hodí se jako sportovní láhev jak na nejrůznější kolektivní hry typu fotbalu či hokeje, tak i na mnohé individuální aktivity a cvičení.

Unikátní vzhled, který zaujme

Máte rádi džus, ovocné šťávy, koktejly, nebo vám stačí obyčejná voda? Bez problémů je můžete do láhve My Bottle nalít. Její vzhled tím ještě mnohem více zpestříte! Bude to právě ona, která dokonale doplní váš outfit a vy se budete moci vyfotit třeba na facebook nebo instagram a máte zaručeno, že vaše profilovka nebude vypadat nudně.

Pomůžete přírodě

Člověk za týden spotřebuje standardně i 5 a více PET láhví. Příroda tak doslova trpí. Problém ale tkví i v uvolnění škodlivých BPA látek. My Bottle láhev je vyrobena z unikátního tvrzeného plastu označovaného jako FDA, který je maximálně stabilní a klidně do něj můžete nalít o horkou vodu nebo čaj. Uvolnění škodlivin je vyloučeno. Obávat se nemusíte ani žádného zápachu, který z tradičních láhví většinou po opakovaném používání cítíme. Být in a pít zdravě se stylovou láhví My Bottle může každý!

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*