Jak udělat ústní maturitu snadno?

Otázka, kterou teď řeší tisíce studentů po celém Česku. Maturitní zkoušky jsou v plném proudu a téměř každý den se někdo potí, jakou otázku si vytáhne. Někdo byl líný se naučit všechno, jiní nestihli ani zpracovat všechny otázky. Je toho moc, ale spousta moderních studentů už ví, že v době internetu se dají sehnat kvalitní učební materiály daleko snadnějším způsobem než vlastním vypisováním.

Už několik let šetří maturantům čas startup SnadnaMaturita.cz. S největší pravděpodobností jste na něj narazili na Facebooku, možná i někde jinde na internetu. V poslední době, kdy je maturita aktuální, se o něm mluví všude.

SnadnaMaturita.cz běží už od konce roku 2012 a od té doby pomáhá asi 80 000 uživatelům ročně. Nedávno byl stažen materiál s pořadovým číslem 200 000. Statistiky jsou tedy pěkné, názory uživatelů však ještě lepší – takhle materiály hodnotí samotní maturanti. Chválí si hlavně stručnost, přehlednost a rozmanitost materiálů. A přesně na tohle projekt sází.

Na internetu je samozřejmě možné z různých zdrojů dohledat spoustu materiálů, ale jejich kvalitu už nikdo nezaručí. SnadnaMaturita.cz má veškerý obsah ověřený, přehledný a zpracovaný efektivně. Vše je strukturované stejnou formou a v každém tématu je vybrané jen to nejdůležitější v rozsahu strany A4. Tento jeden list A4 vyjde na 10 korun. Zatím má projekt pokrytou literaturu, angličtinu, dějepis a zeměpis.

Ušetří desítky hodin času

S materiály od SnadnaMaturita.cz odmaturovalo už přes 10 000 studentů. Museli tomu věnovat nějakou tu korunu, ale částky jsou v podstatě směšné. Ušetřili desítky hodin času. Výběr knih je tak pestrý, že když ho studenti porovnají s výběrem své školy, zjistí, že vlastně nic nebudou muset číst, protože všech 20 knížek si stáhnou. Další výhodou je, že materiály obdrží studenti e-mailem prakticky ihned poté, co si je objednají. Žádné zdržování, je čas se učit!

Doufáme, že jsme tímto tipem pomohli všem, kteří letos maturují a učení trošku podcenili. A pokud vás to čeká až příští rok? Mohla by vás zajímat ukázka materiálu a nezapomeňte dát Snadné maturitě lajk na Facebooku, ať víte, co je u nich nového, až to bude aktuální.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *