Vždy můžeme být ještě krásnější – kosmetika SOTHYS nabízí zajímavé neinvazivní estetické procedury

Asi se jen těžce najde žena, která by řekla, že je se svým tělem stoprocentně spokojena a myslela to doopravdy. I když se s přicházejícím věkem obvykle se svým vzhledem smíříme, málokterá z nás by se nechtěla dostat k elixíru krásy, který nás zbaví drobných i větších nedokonalostí. Neinvazivní estetickou medicínu nabízí Health Point a kosmetika SOTHYS.

Kosmetika SOTHYS přináší do Čech francouzský šarm a smyslnost

Víte, proč jsou francouzsky chic, i když postrádají naši typickou slovanskou krásu? Především si nic neodpírají a nechávají se hýčkat. Třeba kvalitní kosmetikou a kosmetickou péčí. Kosmetika – SOTHYS Paris: to je jedna ze značek, které milují Pařížanky a nyní ji máte možnost vyzkoušet i u nás. SOTHYS salony umí nabídnout estetickou medicínu formou zkrášlovacích procedur pro tělo a pleť i bez invazivních zákroků.

SOTHYS salony poskytují standardní pravidelnou kosmetickou péči, ale též různé specifické procedury, jako ošetření citlivé pleti, péči o oční kontury, peeling s aplikací vitamínu C, díky kterému dojde k zjemnění pigmentových skvrn, nebo chemický peeling pleti pomocí AHA kyselin a kyseliny salicylové.

Vezměte s sebou i partnera

Nemůžete si na návštěvu kosmetického salonu najít čas? Spojte příjemné s užitečným a udělejte si z návštěvy kosmetiky zážitkové odpoledne. Na ošetření s sebou vezměte i svého partnera. I pro něj je připraveno pánské ošetření s názvem SOTHYS HOMME.

TIP: SOTHYS – péče o pleť bez invazivních procedur.

Rychlý antiageing nabízí intenzivní kúry

Potřebujete vypadat lépe ze dne na den? Přijďte do salonu na některou z intenzivních kúr. Oblíbené jsou hydratační ošetření Hydra3Ha, nebo tzv. Kůra mladí, což je cílené ošetření stárnoucí pleti s okamžitě viditelnými změnami vedoucími k omlazené vzhledu.

Nechte se nalíčit jako šarmantní Francouzka

V kosmetickém salonu Health Point vás však s kosmetikou SOTHYS i nalíčí. Ve svůj důležitý den si zde máte možnost nechat udělat denní líčení, ale i slavnostní večerní make-up.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Školní batohy rostou s dětmi, nevěříte?

Kde jsou ty časy našich školních let? Dávno pryč. Svět se rychle proměňuje a nové technologie přinášejí možnosti, o kterých se nám před pár lety ani nezdálo, dokonce i v případě školních batohů… Máte doma školáka? Nástup do školy je významný mezník v životě dítěte. Samozřejmě to s ním prožívají i jeho rodiče. Právě ti […]