Video: Nejkrásnější striptýz, jaký jste kdy viděli!

[ot-caption title=”” url=”https://www.reds.cz.hyperion.blueboard.cz/wp-content/uploads/2015/05/strip.jpg”]

Při pohledu na toto video se nám hlavou honí myšlenka, jak je možné, že se v klubech kolem tyče točí absolutní dřeva s divnou postavou, když to jde u tyče takhle nádherně roztočit jako to dělá třeba Anastasia Sokolova???

[sklik]

Ani milimetr tuku navíc, dokonalá, fakt dokonalá postava! Nádherná tvář a ten tanec!!! Anastasia Sokolva nám svým videem doslova vyrazila dech! Je prostě sexy a úchvatná a zkuste to popřít.

[adsense]

Zdroj – YouTube

One thought on “Video: Nejkrásnější striptýz, jaký jste kdy viděli!

  1. A kde je tem striptýz? Ví autor nadpisu, co to slovo znamená? To, že se kolem klandru točí nějaká tlusťoška ještě není striptýz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Chcete být vidět? Reflexní vesty jsou nuda, jde to i lépe!

Povinnost nosit mimo obec reflexní prvky platí už dlouho, přesto jí spousta lidí stále nedbá. Mnozí by si na sebe reflexní vestu nevzali, přijde jim nepraktická či nepřitažlivá. Víte ale, že to jde vyřešit daleko elegantněji? Nemusíte být od hlavy k patě v reflexním, stačí i drobný doplněk. Především je potřeba říct, že s reflexní – […]

3 tipy, jak (ne)dělat SEO

V současné digitální době se podnikatelé bez webové stránky neobejdou. Samozřejmě, vytvořit internetovou prezentaci je jedna věc, ovšem ještě je nezbytné udělat něco pro to, aby vás uživatelé vůbec našli. Právě k těmto účelům slouží nástroje online marketingu, na které se v následujících řádcích podíváme podrobněji. Jakmile do vyhledávače zadáte „SEO webových stránek Brno“, ihned […]