0
Posted in Video
14. 9. 2016

Stahuj, nahrávej, sleduj zdarma – už je to realita!

Revoluce zasáhla české internetové prostředí. Vypadá to, že starým dobrým brachům se blýská na horší časy. Nedávno bylo spuštěno datové úložiště, které je pro všechny zcela zdarma! Boduje neomezenou rychlostí stahování, velkým prostorem i intuitivním uživatelským prostředím. Začnete ho užívat i vy?

Konkurenci válcuje!

Uživatelé internetu mohli ke stahování a ukládání dosud využívat hned několik datových úložišť. Jejich společným problémem ale byly zpoplatněné služby. Například na Datoid.cz je pro zisk kreditu 40 000 MB třeba utratit 99 Kč. Na Sdilej.cz obdržíte 10 000 MiB dat za 50 Kč. Zpoplatněno je také Uloz.to. Zde je možné stahovat i zdarma, ovšem tak pomalou rychlostí, že to ani nestojí za námahu. Svět zpoplatněného ukládání a stahování souborů mění nový portál xShare.cz. Chcete jeho výhod zdarma využívat i vy? Stačí vyplnit krátkou registraci (mezi povinné údaje patří pouze jméno a příjmení, pohlaví a e-mail).

Příjemné uživatelské rozhraní i pro nezkušené!

Ihned po registraci začnete využívat všech výhod. Při sledování online i stahování oceníte ikonky. Modrá je označením pro HD Ready videa, červená pro Full HD. U ikony filmu vidíte ještě jeho rozlišení, velikost a hodnocení (palec nahoru nebo dolů). Soubory se dají snadno vyhledat dle jména a typu. Předem jsou soubory roztříděny do kategorií video, audio, obrázky, dokumenty aj. Při hledání je lze řadit sestupně nebo vzestupně podle data nahrání, počtu stažení, velikosti či hodnocení. Intuitivní ovládání hravě zvládnou i ti, kteří si s internetem moc nerozumí.

Naměřeno až 300 Mbit/s!

Neregistrovaní uživatelé budou stahovat maximální rychlostí 512 kB/s. Stačí věnovat několik vteřin registraci, mít kvalitní připojení k internetu a užijete si rychlost neomezenou. Při stahování byl naměřen rekord až 300 Mbit/s!

Dejte vale drahému stahování! Staňte se spokojeným uživatelem xShare.cz ještě dnes!

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*