0
Posted in Video, Vše
19. 4. 2015

Video: Co se děje s kondomem před tím, než ho použijete?

[ot-caption title=”” url=”https://www.reds.cz.hyperion.blueboard.cz/wp-content/uploads/2015/04/kondomy.jpg”]

Kondom – možná jste před chvíli souložili, možná se ho dnes chystáte použít, možná už pár let leží ve vaší peněžence a možná ho taky pěkně nesnášíte. Ale víte, jak se tahle latexová věcička vyrábí?

Ať už je to jak chce, při sexu byste kondom použít měli. Lze tak předcházet různým nákazám a pohlavním chorobám. Ale co hlavně, budete mít jistotu, že vám po krásné noci s holkou z diskotéky po čase nezavolá, že jste otcem dítěte. I když kondomu ve svém životě nedáváte až takovou důležitost, určitě by vás mohlo zajímat, jak vlastně přichází na svět.

Kondom se vyrábí z latexu, do kterého jsou namíchané různé chemické přísady, které docílí jeho pružnost a zároveň pevnost. Do zahřáté nádrže s latexem se ponoří skleněné formy, které se následně vynoří a vysuší se. V časových intervalech se formy otáčí, aby byla vrstva latexu na všech místech rovnoměrná. Pak se kondomy ošetří a nakonec se kondom zformuje do nám známého kloboučku. Veškeré látky kondomu jsou testovány dermatology, dále se testuje tlak, stálost, výdrž a pružnost.

Všechno si tu budete moci lépe představit, když se podíváte na následující video.


Zdorj: YouTube.com

Tagged with: , , , , ,

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*