Školní batohy rostou s dětmi, nevěříte?

Kde jsou ty časy našich školních let? Dávno pryč. Svět se rychle proměňuje a nové technologie přinášejí možnosti, o kterých se nám před pár lety ani nezdálo, dokonce i v případě školních batohů…

Máte doma školáka?

Nástup do školy je významný mezník v životě dítěte. Samozřejmě to s ním prožívají i jeho rodiče. Právě ti také mají na starosti vybavení dítěte do školy. Primární je školní aktovka pro prvňáčka. I ta za poslední roky prošla mnoha proměnami. Taková školní aktovka pro prvňáčka se dnes pyšní anatomicky tvarovanou konstrukcí, bezpečnostními reflexními prvky či moderním patentovým zapínáním s magnetem pro snadné otevírání a zavírání jednou rukou, tedy alespoň v případě kvalitní aktovky značky Stil.

Kvalita je však samozřejmostí i pro školní batohy pro 2. stupeň, studentské batohy nebo výhodné sety batohu, penálu, boxu, peněženky a dalších školních potřeb, i ty lze najít pod českou značkou Stil.

Co byste od školních batohů nejspíš nečekali?

Jak dnes vypadá školní batoh pro 2. stupeň, anebo pro 1. stupeň? Atraktivní design v pestrých, ale vkusných barvách, nebo nízká váha a precizní provedení patří k očekávaným benefitům školních či studentských batohů. Značka Stil však přinesla něco, co se jen tak nevidí.

Školní batoh pro 1. stupeň může posloužit i jako školní batoh pro 2. stupeň, dokonce i jako studentský batoh. Jak je to možné? Přizpůsobuje se totiž potřebám dítěte a roste spolu s ním. Nabízí škálu variant od S přes M a L až po XL. Kdykoliv je možné batoh přenastavit. Díky speciálnímu systému se batoh zvětšuje spolu s potřebami školáka.

Chcete víc?

Motivy, které sklízí úspěchy, pokud jde o školní batohy, samozřejmě nemusejí uspět u studentských batohů. Přece jenom nejde pouze o velikost. I studentské batohy Stil však stojí za pozornost, už jenom podle názvu. Co třeba takový studentský batoh Black & Red, anebo Black & White? V nabídce najdete i studentský batoh Be cool, Freeride, Fashion, Flower field, Floorball, Skate nebo Street art. Jak takový batoh vypadá? Mrkněte sami. Batohy Stil jsou k vidění téměř v každém papírnictví, zpravidla v sekci dárkového balení, ubrousků, blahopřání, či párty programu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Vždy můžeme být ještě krásnější – kosmetika SOTHYS nabízí zajímavé neinvazivní estetické procedury

Asi se jen těžce najde žena, která by řekla, že je se svým tělem stoprocentně spokojena a myslela to doopravdy. I když se s přicházejícím věkem obvykle se svým vzhledem smíříme, málokterá z nás by se nechtěla dostat k elixíru krásy, který nás zbaví drobných i větších nedokonalostí. Neinvazivní estetickou medicínu nabízí Health Point a […]