0
Posted in Móda a krása
18. 6. 2019

Oblečte se stylově! Polokošile jsou elegantní, nadčasové a trendy

Paní móda má ve zvyku diktovat nám rok co rok nové podmínky. Pokud chceme držet krok s dobou a být šik, nezbývá, než jí naslouchat. Nemusíme ale pravidelně obměňovat svuj styl, rok co rok provádět drastické čistky v šatníku a utrácet horentní částky za nejnovější módní výstřelky v značkových obchodech.

Oblečení, které nikdy nevychází z módy

I když každý z nás více či méně podléhá módním trendům, přece jen máme oblíbený styl, kterého se snažíme držet. A pokud na to jdeme chytře, můžeme se ho držet bez ohledu na módní rozmary. Jsou totiž kousky, jež jsou stálice a nikdy nebudou out. Mezi ně patří nejen klasické kostýmy a pouzdrové šaty nadčasového střihu, ale také polokošile s krátkým i dlouhým rukávem. Nosí se dlouhá desetiletí, a i když se čas od času lehce obměňuje jejich střih, jsou to stále ony se svou nezaměnitelnou elegancí.

K udržitelné módě patří i polokošile

Ochrana životního prostředí a omezení plýtvání je v kurzu. Jedním ze směrů, jež se snaží uvést životní styl do rovnováhy, je i trend udržitelné mody, který se snaží omezit bezhlavé konzumní nakupování produktů, které budeme využívat maximálně pár týdnů, v lepším případě měsíců. Právě polokošile s krátkým nebo s dlouhým rukávem si mohou s klidným svědomím pořídit i zastánci tzv. slow fashion.

Kde koupit kvalitní polokošile

Společnost Xfer je etablovaným výrobcem reklamního textilu, sportovních oděvů a oblečení pro volný čas. Vyrábí kvalitní polokošile – krátký rukáv i polokošile – dlouhý rukáv, navíc také trička, mikiny a další ošacení. Veškerý sortiment je možné opatřit logem nebo reklamním potiskem. Oblečení od společnosti Xfer tak skvěle poslouží i firmám, které se chtějí zviditelnit nebo poskytnout svým zaměstnancům kvalitní oděvy opatřené firemním logem.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*