0
Posted in Móda a krása
27. 5. 2019

Masáže jsou zaručeným prostředkem úlevy od stresu

Současná doba se bez stresové zátěže neobejde. Ráno jsme stresováni vypjatou dopravní situací, v práci je třeba plnit náročné úkoly. Zároveň nám musí zbýt dostatek energie na rodinu a přátele. Kde se odreagovat a znovu získat dostatek psychické pohody?

Masáže jsou sázkou na jistotu

Z výše uvedených důvodů obliba privátních wellness center neustále stoupá. Například masáže v Praze 8 v srdci Karlína jsou skutečným pohlazením nejen na těle, ale i na duši. Ne nadarmo se říká, že lidský dotek dokáže léčit. Masáže jsou proto tou pravou úlevou od stresu, vyčerpání a napětí. Relaxační masáž vám dopomůže k obnovení sil a celkové harmonizaci organismu.

Na co se můžete těšit?

V prvé řadě je to velmi příjemné prostředí, jež navozuje uvolňující atmosféru. Masáže Praha 8 jsou zárukou vstřícného a ochotného přístupu personálu, jimiž jsou odborníci na různé typy masáží. Veškeré služby jsou směrovány na jediný výsledek, kterým je dokonalý odpočinek zákazníka. Je to skutečně místo, kde na chvíli zapomenete na každodenní starosti.

Co si dopřát?

Výběr masáže záleží pouze na vás. Mezi nejoblíbenější patří relaxační masáže, jež jsou pomocníkem právě při stavech nervového vyčerpání. Dalším typem je částečná masáž, kde si zvolíte část těla, již je třeba uvolnit a zregenerovat. Doslova božsky se budete cítit u reflexní masáže nohou či masáže lávovými kameny. V případě otoků, bolestí hlavy nebo nesprávné funkce imunitního systému se doporučuje lymfatická masáž. Ta je vyhledávána též díky pozitivnímu účinku na celulitidu.

Jak se připravit?

Obecně se doporučuje min. 1 hodinu před masáží nejíst, aby se vám neudělalo nevolno. Zároveň je třeba nahlásit případné zdravotní problémy, aby se jim upravil styl a intenzita masáže. Po masáži je vhodné nikam nepospíchat a dopřát si lehké občerstvení.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*