Levné oblečení pro miminka

Levné oblečení pro miminka

Dokud sami nemáte malé miminko, asi si nedokážete představit, jak moc finančně náročné to je. Nejdražší je samozřejmě výbava, a především kočárek, ale měli byste si uvědomit, že miminko musíte také do něčeho oblékat. S tím jak miminko rychle roste, byste za oblečení zaplatili balík. Vždycky se proto hodí, když víte, kde seženete levné, ale přitom kvalitní a značkové oblečení.

Oblečení pro miminka

Jedna z rad ohledně oblečení, která se mezi maminkami předává, je tzv. cibulový princip. Znamená to, že dítěti obléknete vždycky více vrstev, abyste mu měli vždy co svléknout, ale i obléknout. Obecně platí, že malé miminko by mělo mít o jednu vrstvu více než vy. To pochopitelně znamená, že musíte mít pro dítě dostatek oblečení. Naneštěstí dítě ze všeho dost rychle vyroste. A ne každý chce kupovat již nošené dětské oblečení. Díky levnému oblečení, které najdete na stránkách Tinky, už však ani toto nebude problém. Sortiment, který je na stránkách, není zaměřený pouze na oblečení, ale najdete zde vše, co budete vy nebo vaše miminko potřebovat. Zakoupíte zde například autosedačky, hračky, ale i dětskou výživu. Všechno nakoupíte na jednom místě, a navíc v pohodlí vašeho domova. Tinky nabízí také možnost nákupu vámi vybraného zboží na splátky.

Oblečky Tinky

Tinky
nabízí velký sortiment dětského oblečení od těch úplně nejmenších až po 39. měsíc života. Pro ty nejmenší je velmi oblíbené například kojenecké body od Tinky.cz. Všechna jsou vyrobena z velmi kvalitního a teplého materiálu, vybrat si můžete s rukávem i bez rukávků. Za výhodné ceny nakoupíte také kojenecké overaly od Tinky.cz. Kromě standardně zakoupeného zboží v e-shopu můžete vyzkoušet trochu napětí a adrenalinu při účasti na holandské aukci. Výrazné slevy na vybrané produkty, nebo speciální dárky pak získáte díky tzv. Tinkyádám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *