0
Posted in Sport
13. 7. 2017

Jak zhubnout a ještě se u toho pobavit?

Ano, přestože se to zdá nemožné, hubnutí a zábavu lze zkombinovat – klíčem k tomu je pohyb. Sportovní a jiné pohybové aktivity jsou našemu tělu přirozené, navíc se při jakékoliv fyzické zátěži z hypofýzy uvolňují endorfiny, což jsou látky zodpovědné za dobrou náladu. Tak vstaňte od počítače a začněte něco dělat.

Sportovních aktivit, které se dají dělat bez větších investic do vybavení, je mnoho. Téměř každý má doma kolo, kolečkové brusle nejsou drahou záležitostí, nebo můžete začít chodit běhat, k čemuž potřebujete v podstatě jen pohodlné boty. I turistiku lze považovat za sport, když si vytyčíte trasy o délce aspoň kolem deseti kilometrů. Nebo můžete začít chodit do fitness centra!

Jasná výhoda: Nelze se vymlouvat na počasí

Než si člověk vytvoří návyk na sportování a zvykne si, že občas musí vyvinout fyzickou aktivitu, chvilku to trvá. Dostat se přes fázi, kdy se snažíte vymlouvat na nejrůznější důvody, proč dneska nemůžete jít cvičit, je obtížné. Jakmile ale začnete chodit do nějakého fitness Praha, jedna výmluva vám automaticky odpadne. Ve fitku se dá cvičit za každého počasí.

Dobré také je nejít do toho sám. Přemluvte kamarádku, kamaráda nebo sourozence, ať začnou cvičit s vámi. Budete se navzájem podporovat a navíc vám bude připadat blbé se jim neustále vymlouvat, že se vám dnes nechce.

Nudit se nebudete: V Eagle Fitness je aktivit spousta

Vyberte si fitness centrum, kde nebudete mít šanci se nudit – třeba Eagle Fitness nedaleko stanice metra Hloubětín. Eagle Fitness je prostorná posilovna Praha rozkládající se ve dvou patrech. Najdete zde kardiozónu, lifternu, špičkové stroje, aerobní sál, sál na bojová umění i odborníky, kteří vám poradí, co přesně vaše tělo potřebuje. Aktivity lze mezi sebou i kombinovat, nikdo neříká, že musíte chodit pouze do posilovny. Vymyslete si vše tak, aby vás to bavilo. A pamatujte. Nikdy není pozdě začít dělat něco pro své zdraví a postavu.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*