Dva multifunkční přístroje pro vaši krásu – na ruce, nohy i obličej

Většina žen se o sebe snaží starat, na řadu přicházejí všemožné kosmetické produkty i elektronické přístroje. Většinou se stačí podívat na poličky v koupelně a podle počtu produktů hned víme, která patří ženě, a která muži. Moderní doba přináší různé „vychytávky“, které život zjednoduší, zkrátí čas potřebný k péči o obličej a tělo, práce s nimi může být i zábavná. Na řadu přichází i elektronické přístroje. Epilátory, brusky, čisticí kartáčky na obličej a masážní přístroje… to vše je běžně k dostání. Možná i vy máte nějakého takového pomocníka doma, možná zatím pokukujete po nabídkách obchodů.

Pět přístrojů v jednom?

Líbilo by se vám mít v koupelně jeden přístroj, který zvládne vícero věcí, a vy budete pouze měnit nástavce? Není to nesplnitelné přání. Multikosmetický přístroj Nexon Beauty 5 v 1 pro domácí péči jako v salonu vám pomůže s kosmetikou, manikúrou i pedikúrou. Vyjde levněji, než kupovat každý z pěti přístrojů zvlášť, a nezabere tolik místa. Vhodný je i pro citlivou pokožku. Pouze vyměníte hlavici a můžete mít dámský holící strojek, epilátor na obličej, masážní strojek na obličej, čisticí kartáček na pleť či brusku na paty. Hlavice se dají dokoupit.

Dokonalá manikúra a pedikúra

Upravené ruce jsou vizitkou každého z nás. Pěstěné nehty nebudete mít bez práce, ovšem nemusíte ani utrácet za pravidelné služby manikérky a pedikérky. Domů si můžete pořídit elektrický pilník na nehty, který poslouží pro pilování, broušení a leštění nehtů zároveň. Bruska na nehty by vám neměla chybět, pokud si na svých nehtech necháváte záležet, vyžíváte se v jejich lakování a ladíte jejich vzhled s oblečením, náladou nebo ročním obdobím. Pěstěné nehty pěkného tvaru se mnohem lépe lakují a není problém na nich vytvořit nějaký netradiční nail-art.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *