Cvičíte rádi? Zkuste to se švihadlem!

Milujete nade vše pohyb? Cvičíte s činkami, chodíte běhat, plavat, hrát tenis, jezdíte na kole anebo na koni? A co takhle fitness? Správná tělocvična ani posilovna se neobejde bez kvalitního náčiní. Díky švihadlu, které je snadno dostupné, si vylepšíte kondici nejen ve fitness centru, ale třeba i doma na zahradě.

Zhubněte hravě a napořád

Věděli jste, že skákáním přes švihadlo se zbavíte nejen nežádoucích kilogramů, ale zároveň podpoříte svou kondici, tělesnou a duševní vitalitu. Pletené švihadlo se postará o posílení rukou, ramen i zad. Vraťte se do dětských let a zbystřete! Pokud máte malé ratolesti, skákejte s nimi a dovádějte. Bude to zábava pro vás i vaše potomky.

Dejte se na zdravý životní styl

Je jasné, že se každému nechce po práci sportovat, ale měli byste si uvědomit, jak je aktivní pohyb pro tělo důležitý. Skákáním přes bavlněné švihadlo se zbavíte nadbytečných kil, vytvarujete svaly, zvýšíte svou výkonnost i vytrvalost, přijdete na kobylku rytmickému dýchání, zlepšíte koordinaci celého těla, posílíte kardiovaskulární systém. Zapomeňte na drahé sportovní náčiní a opatřete si švihadlo. Ihned vás osloví jeho nízká pořizovací cena, skladnost, prostorová i časová nenáročnost a v neposlední řadě nezáleží na tom, jaké je venku právě počasí. S tímto sportovním náčiním si vyzkoušíte všelijaké přeskoky a fígle. Pokud se rozhodnete skákat přes švihadlo, myslete na pevnou obuv, oblečení a povrch. Hlavně to hned na poprvé nepřehánějte!

S chutí za sportem

Oslnil vás tento druh pohybu? Klikněte na internetové stránky delana.cz, kde si vyberete kvalitní bavlněná i pletená švihadla v různých délkách. Ať už jste vlastníkem fitness klubu anebo chcete skákat jen tak pro radost, je tento e-shop skvělá volba. Najdete zde také pestrou nabídku lan a provazů, motouzů, prádelních šňůr, zemědělských provazů, teletníků, rohoží i sportovních lan.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Sportovní dres je vizitkou týmu

Sportovní tým spolu s talentem a fyzickou kondicí jeho hráčů dělá sportovní dres. Ten v podstatě je jeho vizitkou a poznávacím znamením. Hráči hrající v jednom sportovním dresu drží spolu a spojuje je jedna touha. Vyhrát! Znáte novozélandský rugbyový tým All Blacks? Za jeho světovým renomé spolu s profesionalitou a umem stojí i jejich dres. […]

Jak vybrat batoh na kolo?

Jízda na kole je jednou z nejoblíbenějších činností Čechů během období, kdy venku panuje alespoň trochu příznivé počasí. Tedy zejména od brzkého jara až do podzimu. Díky dlouhé sezoně je možné na kole najezdit stovky, ba dokonce tisíce kilometrů. Ti z vás, kteří mají rádi spíše delší vyjížďky, by rozhodně neměli zapomenout vzít si s […]