Co všechno dokáže pěkné pánské sako

Představte si, že na světě existuje něco, co vám přidá pár centimetrů, odebere pár kil z břicha a vyrýsuje svaly. Že vám to zní příliš dobře, než aby to byla pravda? Tak čtěte dál.

Přesně tohle totiž dokáže dobře padnoucí pánské sako. Jen se nad tím zamyslete. Je součástí šatníků už dlouhá staletí, i z toho největšího průšviháře dokáže vykouzlit slušně vypadajícího muže. Přitom nemusí být vůbec doplněno kravatou a tesilkami.

Správné proporce těla

Existují specifické poměry lahodící našemu oku. Většina pánských těl je bohužel nemá, jen málo mužů vypadá jako krásné řecké sochy, které nemívaly pas v polovině těla. Stylové sako tomu napomůže, zvýší linii pasu, a tím zničí esteticky nehezké rozdělení těla na poloviny.

O pár kil méně

Pořídíte-li si tzv. slim-fit sako, které je hezky vypasované a sedne na tělo, budete vypadat hubenější. Buď si jej zapnete, a tím zůstane schovaná problémová partie břicha, nebo doplníte nějakým hezkým páskem a necháte ležérně rozepnuté. Úzké a delší sako zakryje část zadku, což vám prodlouží postavu. A to už se pomalu dostáváme k dalšímu bodu.

Několik centimetrů navíc

Zkuste porovnat, jak vypadáte v džínách a v tričku a poté ve stejné kombinaci se sakem navíc. Delší společenské sako opticky protáhne postavu.

Širší ramena

Sako dokáže zároveň docela obstojně nahradit posilovnu. Vytvoří dojem širších ramen, což vypadá ochranitelsky, takže ženy na to slyší.

Kde takové zázračné sako sehnat?

Jak jste jistě pochopili, závěr je jednoznačný. Noste sako všude, kde je to možné – do práce, do školy, na jednání. Je to snadná cesta k lepšímu vzhledu za pár sekund.

Jedno upozornění na závěr bychom tu však měli. Se sakem po dědovi parádu neuděláte. Investujte do takového, které vám skutečně padne. Chcete-li ho nosit častěji, nemělo by být černé, spíš šedé či tmavě modré, to nevypadá tak formálně. Doplňte ho džínami, jednobarevným tričkem a koženými botami a nepřehlédnutelný casual look je na světě! Inspirujte se v e-shopu Taxido.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *