Cimbálka Praha přináší moravský a slovenský folklor na svatby, košty i firemní akce

Zapomeňte na nudné oslavy bez hudby. Na košty, kde chybí ryzí lidová muzika. Na firemní akce, kde se musí konverzovat, protože k tanci nehrají lidovky. Pozvěte si Cimbálku Vltava Praha.

Lidový folklor ve své naturální podobě, s tradičními nástroji, jako je cimbál, housle, viola a kontrabas, neztratil na popularitě ani dnes. Neštítí se jej mladá generace, miluje jej ta starší. A přesně tento druh muziky nabízí Cimbálka Praha – https://www.cimbalovkavltava.cz/, pod vedením Petra Goryczky. Tomu se přímo v hlavním městě podařilo dát dohromady skvělou partu moravských muzikantů. Ti teď osvěžují akce moravským, slovenským i českým folklórem.

Cimbálka působí zejména v Praze, ale je možné si ji objednat i na mimopražské akce

Svým uměním již muzikanti okouzlili na akcích v různých penzionech, restauracích, hotelech, lázních, na chatách, festivalech, ve firmách a v kancelářích, ale též v soukromém prostředí rodinných domů či na zahradních slavnostech. Pozvat si cimbálku lze na soukromou akci – na svatbu, na oslavu narozenin, na křtiny i promoce. Muzikanti přijdou do vaší restaurace, vinárny, ale též do vaší firmy či na váš firemní teambuilding.

Zábava pro každého

Ceny jsou velice přívětivé. Kapela si účtuje 3000 až 4000 Kč za hodinu, minimálně 8000 Kč za akci. Při mimopražských akcích je to navíc 9 Kč/km, v Praze se dopravní náklady neúčtují. Termín akce si domluvte prostřednictví kontaktů na webové stránce https://www.cimbalovkavltava.cz.

Kdo si chce vyslechnout v plné parádě takové lidové hity, jako je Vínečko bílé; Když sem šel z Hradišťa; Nepi Jano, nepi vodu; Za tú horů, za vysokú; Ešte som sa neoženil; Okolo Súče; Čerešničky, čerešničky a mnoho jiných, ten má teď šanci. Muzikanti se však orientují i v jiných žánrech. Blízký jim je třeba folk. Jako písničku na přání však zahrají i něco speciálního.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Hudební festival Vrabčák 2016 vás zve na pořádnou pařbu

Květen je čas majálesů, ale i prvních letních festivalů. Na Hudební festival Vrabčák si vyrazte již 21. května 2016. Tento fesťák není žádnou novinkou. Jeho historie sahá až do roku 2010, kdy se v Moravském Krumlově konal poprvé. Mezi českými a slovenskými kapelami se vystřídalo přes třicet interpretů. Za dobu své existence hostil Vrabčákfes, jak […]

Internetem se šíří nová výzva. Znáte ženu, která by to zvládla?

Jako blesk z jasného nebe se na internetu objevil nový „challenge“, který spočívá v udržení plechovky anebo lahve mezi ňadry bez pomocí rukou. [adsense] Pánové, dejte do pozoru všechny vaše ženy, přítelkyně, milenky, sousedky, kolegyně a vyzvěte je do nového „challenge“, který se šíří internetem! Úlohou žen je udržet plechovku a nebo lahev mezi svými […]