0
Posted in Móda a krása
27. 11. 2018

Chytré zdravotní pomůcky jsou ideálním vánočním dárkem

Především starším lidem, ale i lidem po úrazech či operaci pohybového aparátu, dělá problém třeba jen obyčejné nazouvání ponožek. Víme, jak jim pomoci.

Díky tomuto na první pohled zcela banálnímu problému se tito lidé stávají závislými na pomoci druhých. Přitom řešení existuje. Je jím patentovaný nazouvák na ponožky, který prodává e-shop Chytrepomucky.cz.

Univerzální nazouvák na ponožky

The sockee, což je oficiální název tohoto pomocníka, dokáže nazouvat ponožky všech velikostí – dámských i pánských. Je lehounký, a tak nemusí pouze postávat jenom někde v ložnici u prádelníku. Je totiž přenosný. Lze si jej proto sebou vzít na vyšetření, ale třeba i do lázní. Obout si ponožky už nebude žádným problémem.

Přístroj má kvalitní provedení. Nepoškodí ponožky, ani nepoškrábe nohu při obouvání. Je navíc skutečně univerzálním, protože umí pomoci i s obouváním bot. Stačí sundat ergonomickou rukojeť. Na ni se pak nasadí lžíce a ihned máme v ruce dlouhý obouvák na boty.

Perfektní dárek nejen pro dědečka a babičku

Pokud hledáte užitečný dárek pro babičku nebo dědečka, nazouvák se určitě setká s úspěchem. Podívat se můžete rovnou i po druhém pomocníkovi, kterým je nazouvák punčoch. Ten pomáhá rovněž s oblékáním, tentokrát však především dámských kompresních punčoch.

Tyto perfektní pomůcky dokážou i starším a hůře pohyblivým lidem vrátit svobodu a nezávislost na druhých. A rovněž chuť do života. Protože neschopnost obout si ponožky vás dokáže silně stigmatizovat a vyčlenit ze sociálního života. Člověk, který se není schopen sám obléct, tak zůstává často zavřen mezi čtyřmi stěnami. Nazouvák je tak více než jen malým pomocníkem.

Kupte The sockee se slevou až 50 %

Chytrepomucky.cz nyní nabízí nazouvák ponožek a bot se se slevou až 50 %. Slevu lze uplatnit e-mailem na adrese obchod@chytrepomucky.cz zasláním slevového kódu „sleva2018“. Tato speciální zvýhodněná cena platí pro prvních 100 zákazníků a do vyprodání zásob.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*