0
Posted in Móda a krása
18. 1. 2016

Arganový olej a keratin: Tekuté zlato na vlasy!

Zlato je symbolem luxusu a krásy. Není ale zlato jako zlato. Nemusí se jednat jen o drahý kov. Zlatem může být i olej, který je žádoucí využít pro dosažení krásy. Kde pomůže, proč ano a kolik zlatá péče stojí?

Blahodárné účinky oleje

Tekutým zlatem je nazývám blahodárný Salerm Biokera Arganology – arganový olej. Dostal se na seznam nejluxusnějších surovin světa díky unikátnímu složení. Arganový olej se vyrábí z plodů vzácného stromu argánie trnité, který roste jen v Maroku. Aby mohl vzniknout 1 litr oleje, musí se nasbírat až 30 kg plodů. Sbírají se ručně. Časově zabere výroba 1 l oleje asi 20 hodin. Arganový olej nachází uplatnění v kuchyni, ale stále více v kosmetickém průmyslu. Obsahuje cenné vitamíny A, E a F, karoten a esenciální mastné kyseliny. Díky tomu prospívá pokožce a hlavně vlasům. Díky obsahu tokoferolů je olej ochranou proti působení škodlivých volných radikálů a zpomaluje proces stárnutí. Vlasy jsou díky němu lesklé a pevné.

Pro vlasy i keratin

Mají-li vaše vlasy vypadat perfektně, využijte také sílu keratinu. Jedná se o přírodní látku, která je přirozenou součástí vlasů. Pokud chybí, vlasy slábnou, lámou se a třepí. Keratin je důležitý pro pevnost vlasů a zároveň pomáhá chránit proti působení větru, mrazu a proti slunečním paprskům, chlorované či mořské vodě.

Salerm Biokera pro vás

Účinky tekutého zlata a keratinu dokázala spojit vlasová kosmetika Salerm Biokera. Nabízí širokou paletu produktů, které jsou určeny pro posilující a šetrnou péči o vlasy. Mezi top produkty patří tento Arganový šampón s keratinem. V jeho složení se kromě arganového oleje a keratinu nachází glycerin. Spojením 3 silných látek nabízí vlasům perfektní péči. Je vhodný pro všechny typy vlasů a určen pro každodenní mytí. Šampon Biokera Argan Oil je výjimečný tím, že neobsahuje agresivní chemické složky jako parabeny, silikony, PEGy či sulfáty. Při pravidelném použití budou vlasy pevné, lesklé a poddajné. Vhodným doplňkem šamponu je Arganová maska s keratinem, která dodává objem, hydrataci a postará se o lesk i
vitalitu.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*