0
Posted in Vše, Zprávy
26. 5. 2015

Žena s anorexií, vážící 20kg, vydala srdcervoucí video s žádostí o pomoc.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Rachel Farrokh a její manžel Rod Edmonson vydělali 100.000 dolarů prostřednictvím stránky GoFoundMe, kam umístili svoje video. Záměrem videa je žádost o pomoc. Rachel musí podstoupit léčbu, která je velice nákladná a je její poslední nadějí. Chceme upozornit, že některé záběry nejsou pro každého.
[adsense]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ images=”1352,1353″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” title=”Rachel Farrokh, které je nyní 37 let ” img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Rachel pochází z Kalifornie. Nyní váží neuvěřitelných 20 kg. Tímto videem žádá o pomoc, aby mohla vyzrát nad svou nemocí.
[sklik][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ images=”1352,1354,1355,1353,1356″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Rachel Farrokh, které je nyní 37 let ve videu říká, že je nejdůležitější přiznat si nemoc a otevřeně o ní mluvit. Je to bojovnice, která chce nad svou nemocí zvítězit! Po více než 10 letech, kdy podstoupila několik léčebných procesů v několika léčebných zařízení, říká, že bojuje o život. Vysvětluje, že potřebuje finanční pomoc, aby se dostala do nemocnice, protože manžel kvůli ní opustil práci a pečuje o ní na plný úvazek. Doslova řekla – POTŘEBUJEME VAŠI POMOC, jinak nemáme šanci.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=Dkifew8OYpU”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Existuje pouze jedna nemocnice v zemi, která se specializuje na anorexii tohoto typu a na pacienty s takto nízkou tělesnou hmotností. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Tagged with: , , ,

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*