0
Posted in Byznys
15. 3. 2017

Zbavte se nadměrného hluku a užívejte si klidu

Poslouchat delší dobu manželku, tchýni anebo nějakého extra chytrého člověka je někdy skutečně k zbláznění. Vždy se ale těchto mnohdy dotěrných lidí můžete bez problémů zbavit. Možná si poslechnete ještě několik nadávek navíc, ale získáte klid. Jestliže ovšem budete nuceni vystavovat váš sluch dlouhodobému hluku z rušné silnice, dráhy anebo odkudkoli jinud, s největší pravděpodobností sami situaci nezvládnete. Bude zapotřebí speciálních protihlukových opatření. Jak na ně? To vám nyní prozradíme.

Vždy se vyplatí akustická studie

Předtím, než se rozhodnete s hlukem cokoli dělat, měli byste si nechat vypracovat akustickou studii. Před instalací tlumičů hluku je totiž vhodné znát jeho původ a především také intenzitu, se kterou se do konkrétního interiéru šíří. Pokud vás ohrožuje zvuk venku, vyplatí se to samé. Precizní vypracování studie je optimální pro přesné diagnostikování hluku a vznik následných opatření šitých přímo na míru konkrétnímu prostředí.

S nadměrným hlukem se lze setkat na mnoha místech

Myslíte si, že rušná silnice je jediným místem, kde se můžete s extrémní mírou hluku setkat? Pak jste na omylu. Zkoušeli jste někdy třeba hutnit podklad pod dlažbu? Pokud ne, tak vám v tom nic nebrání. Velmi nepříjemné v mnohých provozech je také pískání páry. Zdrojů zkrátka může být spousta. Utlumit se musí speciálními opatřeními, jež představují právě tlumiče hluku.

Pořiďte si specifické tlumiče hluku

Rozhodli jste se, že s nadměrným hlukem zatočíte? Pak v tom nebuďte sami. Obraťte se na společnost SAI ATIS s.r.o., jež se v oboru pohybuje již řadu let. Vypracuje pro vás speciální studii akustiky prostředí a následně aplikuje příslušný tlumič hluku. V každém případě se zaslouží o efektivní zmírnění hluku přímo u jeho zdroje, což je neúčinnější možná varianta. Poradí si v jakýchkoli provozech, a to třeba i u silné vzduchotechniky, plynových turbín nebo automobilového průmyslu.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*