0
Posted in Byznys
23. 2. 2019

Využijte potenciál PPC kampaní ke zvýšení svého zisku

Vlastníte internetový obchod či jinak podnikáte, avšak nedosahujete takového obratu, jaký byste si představovali? Příčinou může být špatně nastavená nebo nepoužívaná PPC reklama. Naopak správně nastavený internetový marketing vaše podnikání významně zviditelní.

Oč se jedná?

Zkratka PPC je převzata z anglického spojení pay per click neboli platba za proklik. PPC reklamu potkáte ve všech vyhledávačích a na facebooku, kde vyzdvihuje určité produkty, služby nebo obchody. Výhodou PPC reklamy je fakt, že za ni platíte pouze v případě, že se na ni klikne.

Proč využít služeb internetového marketingu?

PPC Ostrava vám dokáže přivést zákazníky z takových vyhledávačů, jako jsou google.cz, seznam.cz a centrum.cz. Díky promyšlené kombinaci marketingových nástrojů dokázala zvýšit tržby až u 92 % svých zákazníků. Neorientuje se pouze na PPC reklamu, nýbrž také na tvorbu webových stránek, SEO, emailing, optimální nastavení prodejních cen, klientský servis a zbožové srovnávače.

Zviditelněte svůj web lokálně

Přemýšlíte, jak oslovit zákazníky pouze ve svém okolí a okamžitě zvýšit návštěvnost vašich webových stránek? Využijte PPC kampaně v Ostravě, jež budou nastavené napříč reklamními systémy, k nimž se řadí Adwords, Sklik a Etarget. Jakým způsobem celý proces probíhá? Specializovaná firma vám založí PPC účet a následně nastaví analýzu vašeho webu pomocí Google Analytics. Na základě tohoto nástroje budete lépe optimalizovat své kampaně a zároveň získáte náhled na jejich vliv na webové stránky. Poté následuje analýza klíčových slov, jež přivede na váš web relevantní zákazníky.

Jaké jsou výhody?

Lokální PPC bude spuštěno do 5 dnů, na první kampaň získáte kredit ve výši 1000 Kč, v případě potřeby bude proveden audit vašich stávajících kampaní zcela zdarma a 2× měsíčně obdržíte podrobný report o dosavadních výsledcích.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*