Vytvořte si vlastní kryt na mobil!

Těžko byste v dnešní době hledali člověka, který nevlastní mobilní telefon. Pro většinu z nás je každodenním společníkem, neustále se na něj obracíme, abychom vyřídili důležité hovory, zjistili aktuální čas, podělili se s přáteli o fotografie nebo zjistili, co je nového na sociálních sítích, a nosíme jej neustále u sebe. A tak se mobilní telefon postupně stal nejen užitečným pomocníkem, ale také módním doplňkem, kterým vyjadřujeme svůj styl. Na trhu je k dispozici nepřeberné množství nejrůznějších krytů na mobilní telefony, přesto se ale nemusí trefit každému do vkusu. Tak proč nevyzkoušet kryt na mobil s vlastní fotkou?

Fantazii se meze nekladou

Stalo se vám už někdy, že jste narazili na design, který byste si přáli mít na mobilním telefonu, ale jednoduše se vám nepodařilo najít podobný? Chcete se podělit o snímky z večírků či záběry z cest? Pořídili jste si nového zvířecího miláčka a rádi byste, aby ho každý okamžitě viděl? Toužíte mít neustále u sebe fotografii své rodiny, aniž byste museli otevírat galerii? Našli jste tu nejlepší fotku oblíbené kapely a chcete jí ozdobit váš telefon? To všechno už je dnes možné! Buďte originální a vytvořte si vlastní kryt na mobil, který bude jen váš. Fotografii můžete nahrát na MyCase.cz, vybrat si barvu, vzor či přechod a opatřit ji nápisem, který vás vystihuje. Za pár dní máte doma jedinečný doplněk nebo originální dárek.

Kvalita i velký výběr

Možná se bojíte pořídit si kryt na iPhone nebo na smartphone, protože máte špatné zkušenosti s nekvalitními samolepkami. Nemusíte! Díky ojedinělé technologii, ve které je MyCase jedinou firmou na našem trhu, vám žádné sloupnutí či setření barvy nehrozí. Získáte dokonalý potisk všech ploch krytů, včetně hran a boků, zatavený v lesklé odolné vrstvě s živými barvami, které mají dlouhou životnost. Díky širokému výběru krytů na stránkách této firmy je velká šance, že naleznete vhodný obal právě pro svého miláčka. Samozřejmostí jsou nejrůznější kryty na iPhone, vytvořit můžete také originální kryt na Samsung, Blackberry, HTC, Sony a několik typů iPadů a tabletů. Nabídka se stále rozrůstá!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *