Výkup autovraku není problém a ještě na tom vyděláte!

Existuje spousta důvodů, proč se zbavit auta, které zabírá místo v garáži anebo na zahradě. Jedním z nich je nepojízdnost vozu, ale také otřesný stav či porouchaný motor. Někdy prostě nemá cenu do ojetého vozidla investovat, protože je to finančně náročné.

Naštěstí jsou k dispozici firmy zabývající se výkupem autovraků a komunikace s nimi je výborná. Pokud si nevíte s postupem rady, stačí se zeptat a uvidíte, že to není náročný proces. Certifikované společnosti se podle norem postarají o všechny náležitosti. Samozřejmostí je ekologická likvidace i zajištění nutných povolení.

Auto je prostě na odpis

Nepojízdný vůz je v domácnosti na nic a je chytré ho zlikvidovat. Také se může stát, že je auto bourané a jeho oprava přesahuje jeho cenu. V tomto ohledu ho můžete prodat jen na náhradní díly. Pokud odejde vašemu čtyřkolovému miláčkovi motor a jeho oprava je finančně nad vaše síly, zbavte se ho. V každém z těchto případů je klíčová ekologická likvidace. K tomu potřebujete oprávnění, které mají certifikované firmy. Sami nic nenaděláte a samotná akce se nevyplatí. Ve vzduchu visí pokuta i 20 000 korun.

Jděte do toho hned

Nebojte se, že vás vyjde odstranění draho, to je hloupost. Například výkup autovraků v Praze se postará o hladký průběh. Věděli jste, že se můžete obrátit na desítky autorizovaných sběren? Všechny musí disponovat povolením od ministerstva životního prostředí. Nutností jsou doklady vozidla i váš občanský průkaz. Jakmile obdržíte protokol o ekologické likvidaci, bude auto vyřazeno z registru.

Nejste v tom sami

Každý rok se zlikviduje přes deset tisíc nepojízdných vozidel a počet se stále zvyšuje. Nenechejte nic náhodě a vyzkoušejte výkup autovraků za hotové. Jakmile obdržíte orientační cenovou nabídku, učiníte rozhodnutí. Ve výsledku můžete na prodeji vraku ještě vydělat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Pomoc pro firmy: Kde si půjčit užitková vozidla?

Autopůjčoven s nabídkou osobních aut je všude dost. Člověk ani neví, kam se pro vůz vydat, protože všechny půjčovny slibují obrovský výběr, auta s minimálním stářím a vysokou rychlost. Věděli byste ale kam si zajít pro dodávku, chlaďák mrazák nebo užitkový vůz? Nejen soukromým osobám se občas hodí vypůjčit si auto. Také firmy se dostávají […]

Jak funguje odškodnění při dopravní nehodě?

Dopravní nehoda je sama o sobě nepříjemnou událostí, která stresuje všechny zúčastněné. V případě, že při ní dojde k újmě na zdraví, přichází na řadu vymáhání odškodnění pro poškozené osoby. Kdy na něho máte nárok a jak v celé situaci postupovat? Kdy vzniká nárok na odškodnění? Nárok na odškodnění – dopravní nehody nastává v okamžiku, […]