0
Posted in Cestování
12. 6. 2018

Vykoupat se v pivu? Dneska už nic nereálného

Od starověku představují lázně odpočinkové a regenerační místo. Pokud se však lázeňství spojí s dlouholetou tradicí pivovarnictví, vzniknou ojedinělé pivní lázně s léčebnými kúrami a ozdravnými procedurami. Podívejme se tedy společně, jaké blahodárné účinky má zlatavý mok na organismus.

Vzpomeňme si na slova našich babiček. Doporučovaly už od pradávna pivovarské kvasnice i samotné pivo na spoustu nemocí. I když se jedná o alkoholický nápoj, je charakteristický vysokým obsahem vitamínů, stopových prvků a aminokyselin.

Pivní koupel jako lázeňská terapie

Jakmile bychom do vyhledávače zadali pivní koupele České Budějovice, okamžitě by se nám nabídly tamní lázně s různými lázeňskými terapiemi. Při výrobě piva se používají výhradně přírodní suroviny, které jsou součástí také unikátních koupelí. Ve vodě, do níž se ponoříte až po hlavu, jsou přítomné pivovarské kvasnice, ale také chmel. Vylučuje se však ječmen, neboť by mohl vyvolat alergickou reakci.

Pivo má léčivé účinky

Pivo dělá hezká těla. Samozřejmě každodenní konzumace několika půl litrů chmelového nápoje se brzy projeví zakulaceným bříškem. Nicméně ulehnutím do vany plné piva z těla vyplavíme škodlivé látky a uvolním tělesné i duševní napětí. Zároveň silice chmele v kombinaci s vitamínem B a aktivními enzymy nacházejícími se v pivovarských kvasnicích uvolní kožní póry, a tak pokožka zůstane příjemná a hebká na dotek.

Pokud bychom hledali pivní lázně České Budějovice, museli bychom se vydat do ulice L. B. Schneidera, kde se připravují pivní, květinové i hydromasážní koupele.

Další služby pivních lázní

I při zadání fráze „vinné koupele České Budějovice“, se nabízí stejné lázně. Pivní lázně NINKASI byly založeny v roce 2012, a tak mají poměrně dlouhou historii. Všechny nabízené procedury tělu jen a jen prospějí.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*