0
Posted in Gastronomie
7. 6. 2018

Všestranná slivovice

Je nesporné, že kvalitní slivovice obsahuje řadu prospěšných látek. Víte ale, že ji nemusíte jen konzumovat?

V první řadě je slivovice skvělým dezinfekčním prostředkem. Na malé ranky přímo ideální. Malé množství, tedy maximálně malý panáček konzumovaný po ránu vám i „vyčistí“ trávicí trakt. Upozorňujeme ala na slovo MALÉ. Konzumace většího množství by se totiž rychle mohla zvrtnout. Alkoholismus zdraví stejně jako sociální vazby nenávratně ničí!

Slivovice na otoky

Využití slivovice je vskutku mnohostranné. Slyšeli jste například o tom, že ji můžete používat i k obkladům? Trápí vás bolesti či otoky kolen, loktů, ramen, ale třeba i zubů? Využijte blahodárných látek obsažených ve slivovici. Smícháním s bylinkami tlumícími bolest, jako jsou například heřmánek, máta nebo meduňka, připravíte doslova zázračný elixír. Obklad přiložte přes noc a ráno bude po bolesti.

Slivovice na unavené oči

Jsou vaše oči unavené několikahodinovým sledováním monitoru počítače? Dopřejte jim zasloužený odpočinek. Opět pomůže všestranná slivovice. Pár kapek rozetřete v dlaních a poté, co se z nich odpaří alkohol, si je přiložte k očím. Uvidíte, jaké blaho jim dopřejete. Dojde totiž k maximálnímu uvolnění zrakových nervů. Z tohoto důvodu pálenka pomáhá i při léčbě zeleného zákalu.

Vsaďte na kvalitu

Popíjet (maximálně panáčka denně), a to nejlépe po ránu, ale musíte jen kvalitní slivovici. A tu sehnat může být oříškem. V běžné obchodní síti totiž narazíte i na náhražky z obilného lihu a těm se raději vyhněte. Opravdu kvalitní slivovice spolu s řadou dalších alkoholických i nealkoholických nápojů je například k mání na panalfred.cz, e-shopu, který může vytáhnout trn z paty nejednomu organizátorovi večerní party. Není totiž nic horšího, než když dojde pití. Z panalfred.cz vám ale hned doplní zásoby. A v Praze si navíc neúčtují za dopravu!

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*