Víte, co jíte? Tyhle bagety chutnají celému Česku!

Víte, jaké bagety si kupujete ve školních bufetech, prodejních automatech ve školách a fabrikách, ve večerkách, na autobusovém nádraží, čerpací stanici nebo ve stáncích s občerstvením? Je velká šance, že to jsou Juddy bagety nebo České bagety. Ve finále je to vlastně jedno, jsou stejně chutné, vyrábí je totiž totožná firma.

Značka Juddy bagety je na trhu od roku 2001, České bagety přišly o sedm let později. Vyrábí je jedna a ta samá společnost se špičkovým technologickým zázemím a za použití čerstvých a kvalitních surovin od českých dodavatelů. Koupí každé Juddy bagety nebo České bagety vlastně podporujete české firmy!

13 druhů baget a 5 různých sendvičů

Sortiment baget se postupně rozrostl a na webu má firma uvedené, že v současné době pilně připravují nové druhy výrobků. Aktuálně je nabídka už docela velká. K bagetám přibyly sendviče a je z čeho vybírat.

Sendviče pod značkou Mr.Sandwich se dělají v příchutích se sýrem a salátem, tuňákem, šunkou a sýrem, kuřetem na grilu a kuřetem ve francouzském stylu. Všechny váží 150 nebo 160 g, což je pořádná svačinka.

Co se týče baget, tady si vybere určitě každý. Nejen že jsou různé náplně, ale také bagety – tmavé, světlé, cereální. Každý si zvolí podle své chuti. Kuřecí kousky mají asi na čtyři způsoby, jedna bageta je prokládaná vepřovými řízečky, jiná kuřecím gyrosem. Nechybí klasické salámové, šunkové a se sýrem. Ve všech je samozřejmě zelenina jako okurka, čínské zelí nebo pórek. I narychlo se dá jíst zdravě! Nabídku završuje jedna specialitka, kterou představuje cheesburger. Je to sezamová bulka s vepřovým masem, slaninou, sýrem, dresinkem a zeleninou.

Kde se tyhle pochoutky dají sehnat?

Distribuce probíhá po celé ČR. Výrobky pod značkou České bagety nebo Juddy bagety jsou chladírenskými auty rozváženy z hlavního výrobního závodu ve Studénce (Morava) a z distribučního centra Olbramovice (Čechy). Ve školním bufetu, automatu v práci, prodejně s potravinami, stánku s občerstvením, na vlakovém nádrží, nebo na čerpací stanici si je možná kupujete i vy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *