0
Posted in Nakupování
23. 11. 2018

Vánoční dárky pro milovníky módy najdete na Aboutyou.cz

Jméno e-shopu About you je v poslední době skloňováno všude. Nový e-shop s módou si zařídil reklamu ve velkém, a tak je dost možné, že se rychle dostane do čela nejpopulárnějších módních e-shopů u nás. Milovníci módy mohou jásat, protože právě tady naleznou módní kousky od těch nejznámějších fashion výrobců.

Pokud tedy chcete udělat o Vánocích radost někomu, kdo se v módě vyzná a rád se hezky obléká, právě na aboutyou.cz byste měli pátrat. Hluboko do kapsy sahat nemusíte, když se vám podaří vychytat různé slevy.

Slev před Vánoci je nespočet

Většina e-shopů nabízí před Vánocemi nejrůznější akce a slevy. Vše začíná listopadovým dnem dopravy zdarma, který už letos proběhl, nicméně to vás zrovna v případě About you nemusí vůbec trápit, jelikož tady mají bezplatnou dopravu stále.

Co ještě stihnete, jsou velké slevy na tzv. Black Friday. Ten je stanoven na 23. 11. a ve spoustě obchodů trvá třeba celý víkend. I na About you si u této příležitosti připravili zajímavé slevy až do výše 50 %.

Vyberte prostě cokoliv

Na Aboutyou.cz najdete oblečení, obuv, ale i doplňky. Jestliže si netroufáte odhadnout správnou velikost trička či kalhot, vyřešte to třeba hezkými ponožkami nebo právě nějakým doplňkem, u nějž se správné číslo řešit vůbec nemusí. Případně si prostě přeměřte oblečení obdarovaného a pak porovnejte rozměry. About you má bezplatné nejen doručení, ale i vrácení zboží, takže když nakonec zjistíte, že jste zvolili špatnou velikost, nic se neděje. Tedy pokud už nebudete v časovém presu. Zatím je ještě čas, ale moc dlouho s nákupy dárků neváhejte. Nezapomeňte, že dopravci a pošta mají nyní spoustu práce, a tak vám nemusí balík dodat za jeden či dva dny.

Podívejte se na Aboutyou.cz slevy a nakupte pro své blízké ještě dnes. Nebo u příležitosti Black Friday využijete slev a uděláte radost raději sami sobě?

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*