Úniková hra pro děti? V Praze najdete všechno!

Únikové hry jsou oblíbenou zábavou pro party přátel, kolegy i rodiny. Na jakou hru se ale vydat s dětmi, aby si ji doopravdy užily a dokázaly ji dohrát do konce? Ve hrách pro dospělé by mohly být v nevýhodě a pravděpodobně by se jim nepodařilo uniknout do 60 minut.

Provozovatelé únikových her myslí na různé typy zákazníků a výjimkou nejsou ani děti. Úniková hra pro děti se dá zahrát například v Praze.

Do džungle nebo za zlobrem

Jedna z dětských únikových her nese název Jungle. Je inspirována skvělým příběhem kultovního filmu Jumanji, přenese vás do divočiny a bujné vegetace. Ven se dostanete, jen pokud rozluštíte všechna tajemství a rébusy.

Další úniková hra pro děti Praha je zaměřená na zlobry. Ocitnete se v bažině, kde kdysi žil zlobr, ale potom o ni přišel. Vaším úkolem je získat bažinu pro zlobra zpět. Zřejmě jste už poznali, že je hra inspirována Shrekem.

Ačkoliv dětské hry obvykle nevyžadují znalosti čtení a počítání, spoustu zábavy si u nich užijí i dospělí. Pokud však toužíte po něčem čistě pro dospělé, vaše touhy budou naplněny!

Zahrajte si únikovku 18+

Slovo touha nezmiňujeme náhodou. Jak by se vám líbila úniková hra zaměřená lehce eroticky? Takovou je hra s názvem Doupě neřesti, jež popisuje příběh nevinné dívky a upíra. Během hry dokonce nahlédnete do jejich doupěte neřesti!

Tajemná a mysteriózní tématika je v únikových hrách uplatňována často. Upíři, zloději, démoni – ti všichni dodají hře patřičné napětí a adrenalin. Velké oblibě se těší také hry, ve kterých jde o život. Například úniková hra Praha s prostým názvem Maphia vás postaví před špinavou prácičku a zaplete vás s místním mafiánským gangem.

A kde si všechny tyhle hry zahrajete? Ta nejlepší escape game Praha na vás čeká v Chess KEY Room v Praze 8. Hraje se v týdnu i o víkendech, a to i večer. Dát si hru plnou upírů pěkně v 9 večer a pak jít potmě domů temnými pražskými uličkami už chce pořádnou odvahu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Staré desky nepatří do sběru, ale na gramofon

Gramofon je často jedinou možností, jak si poslechnout staré záznamy, které se jinde než na vinylových deskách již nedají sehnat a navíc v dokonalé kvalitě. Přes obrovskou popularitu různých online audio streamingových služeb dosud nebyla veškerá hudba převedena do digitálního formátu. To například znamená, že starší, například jazzové skladby, mohou být přístupné pouze na vinylu. […]

5 věcí, které byste měli vědět, než okusíte kouzlo erotické masáže

Pokud aspoň trochu přemýšlíte o návštěvě masážního salonu, kde byste si objednali erotickou masáž, čtěte dál. Erotické masáže jsou tady, aby uspokojily vaše potřeby, nicméně abyste ve finále nebyli spíš zklamaní, měli byste vědět, co konkrétně čekat. 1. Nejde jen o vyvrcholení Erotická masáž vás uspokojí fyzicky, mentálně a sexuálně. Ta poslední věc se vám […]