Svatba snů na Pálavě: Obřad venku ve vinici, hostina v romantické restauraci

Pálava patří právem mezi nejmalebnější oblasti České republiky, kam za famózními scenériemi, kouzelnými vinohrady a dávnou historií vyráží turisté od jara do podzimu. Ochutnáte zde výborná moravská vína, která jsou proslulá i daleko za hranicemi. Pokud se vám Pálava opravdu zalíbila, klidně se může stát i místem, kde se odehraje váš velký den. Svatba.

V pozadí vinice, příjemná atmosféra, klidná lokalita, romantická zákoutí. Přesně tak by se dala charakterizovat Pálava, kde se konají svatby nejen o víkendech, ale mnohdy i přes týden. Stačí si vybrat jednu z restaurací, kde se odehraje hostina. Jakmile do vyhledávače zadáte frázi jako „restaurace Pálava“, nabídne se vám i Vinařský dům na faře, jenž má s pořádáním a organizací svateb bohaté zkušenosti.

Personál vám se svatbou pomůže

Výjimečné místo promění váš velký den v nezapomenutelný zážitek. Vinařský dům na faře se nachází v Ivani uprostřed moravských vinic. Jestliže máte s plánováním spoustu starostí jako vybírání svatebních šatů a zajišťování pozvánek, fotografa i kameramana, odpadne vám alespoň jedna povinnost. Pokud totiž oslovíte Vinařský dům na faře, můžete přenechat veškeré starosti s průběhem svatebního dne právě na personálu, jenž má v této oblasti vskutku bohaté zkušenosti. Po celý den vám budou k dispozici profesionálové.

Obřad se klidně může odehrávat na farské zahradě, a potom se přesunete do restaurace na oběd a veselí. V případě, že toužíte po tom říct si své ano v kostele, nabízí se kostel sv. Bartoloměje, který je dokonce označen za kulturní památku České republiky. Zajišťuje i necírkevní obřady.

Co všechno Vinařský dvůr na faře zajistí?

Co se týče svatebního servisu, Pálava restaurace se postará o přípravu svatebního menu a poskytne kvalitní víno. Samozřejmostí je svatební pokoj pro novomanžele. Kapacita je až 100 osob, takže ideální i pro velké svatby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Restaurace na Jižním městě je synonymem výjimečného chuťového zážitku

Každý z nás si zcela jistě rád pochutná na vynikajícím jídle připraveném z prvotřídních surovin. Taková je moderní kuchyně restaurace na Jižním městě. Jak se říká, jídlo vnímáme všemi smysly, proto se můžete těšit též na stylový interiér. Intenzivní prožitek Restaurace Jižní město si zakládá na jednoduchém a lehkém jídelníčku pouze z čerstvých surovin. Výsledkem je […]

Všestranná slivovice

Je nesporné, že kvalitní slivovice obsahuje řadu prospěšných látek. Víte ale, že ji nemusíte jen konzumovat? V první řadě je slivovice skvělým dezinfekčním prostředkem. Na malé ranky přímo ideální. Malé množství, tedy maximálně malý panáček konzumovaný po ránu vám i „vyčistí“ trávicí trakt. Upozorňujeme ala na slovo MALÉ. Konzumace většího množství by se totiž rychle […]