0
Posted in Gastronomie
24. 5. 2019

Svatba snů na Pálavě: Obřad venku ve vinici, hostina v romantické restauraci

Pálava patří právem mezi nejmalebnější oblasti České republiky, kam za famózními scenériemi, kouzelnými vinohrady a dávnou historií vyráží turisté od jara do podzimu. Ochutnáte zde výborná moravská vína, která jsou proslulá i daleko za hranicemi. Pokud se vám Pálava opravdu zalíbila, klidně se může stát i místem, kde se odehraje váš velký den. Svatba.

V pozadí vinice, příjemná atmosféra, klidná lokalita, romantická zákoutí. Přesně tak by se dala charakterizovat Pálava, kde se konají svatby nejen o víkendech, ale mnohdy i přes týden. Stačí si vybrat jednu z restaurací, kde se odehraje hostina. Jakmile do vyhledávače zadáte frázi jako „restaurace Pálava“, nabídne se vám i Vinařský dům na faře, jenž má s pořádáním a organizací svateb bohaté zkušenosti.

Personál vám se svatbou pomůže

Výjimečné místo promění váš velký den v nezapomenutelný zážitek. Vinařský dům na faře se nachází v Ivani uprostřed moravských vinic. Jestliže máte s plánováním spoustu starostí jako vybírání svatebních šatů a zajišťování pozvánek, fotografa i kameramana, odpadne vám alespoň jedna povinnost. Pokud totiž oslovíte Vinařský dům na faře, můžete přenechat veškeré starosti s průběhem svatebního dne právě na personálu, jenž má v této oblasti vskutku bohaté zkušenosti. Po celý den vám budou k dispozici profesionálové.

Obřad se klidně může odehrávat na farské zahradě, a potom se přesunete do restaurace na oběd a veselí. V případě, že toužíte po tom říct si své ano v kostele, nabízí se kostel sv. Bartoloměje, který je dokonce označen za kulturní památku České republiky. Zajišťuje i necírkevní obřady.

Co všechno Vinařský dvůr na faře zajistí?

Co se týče svatebního servisu, Pálava restaurace se postará o přípravu svatebního menu a poskytne kvalitní víno. Samozřejmostí je svatební pokoj pro novomanžele. Kapacita je až 100 osob, takže ideální i pro velké svatby.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*