Šmírování od souseda, dotěrný hmyz a ochrana před zloději mají společné řešení. Jaké?

Máte poct, že vám soused občas kouká do okna? V létě vás otravuje žíznivý hmyz a bojíte se, že vaše okna nejsou dostatečně zabezpečená proti zlodějům? Vše to má jedno jediné řešení. Tím řešením jsou rolety nebo žaluzie do okna. Možná to zní jako nesmysl, ale i rolety dokážou výrazně odstranit všechny uvedené problémy. Důležité je vybrat ten správný typ.

Když nechcete být vidění

V případě, že se chcete skrýt před zraky ostatních, zvolte venkovní rolety nebo žaluzie, které je možné zatáhnou podle potřeby. Tato varianta se hodí hlavně u oken v přízemí, kam bývá dobře vidět. Kromě toho, že se skryjete před zraky ostatních, můžete si doma i libovolně nastavovat intenzitu světla a chránit se tak před slunečními paprsky nebo si i přes den vytvořit skvělou atmosféru na psaní nebo sledování filmů.

Proti hmyzu i slunci

Sítě proti hmyzu do okna zastaví všechna trápení způsobená dotěrným hmyzem, který se třese na to, aby z vás mohl vysát krev. Jejich instalace je jednoduchá a jediné, co musíte udělat, ve vybrat správnou velikost přesně do vašeho okna. S hmyzem dokážou samozřejmě pomoct i žaluzie nebo rolety, protože se přes ně žádný neprotáhne.

Žádný zloděj se k vám nedostane

Venkovní rolety mají takový vedlejší efekt, který zvyšuje celkovou bezpečnost domu. Jak vídáme v kriminálních seriálech, okna jsou často velkou slabinou, díky které se lupiči dostávají dovnitř. Při zatažených venkovních roletách musí překonat více překážek a i samotné odstranění rolet z cesty je velmi problematické a také hlučné. Pokud tedy nemáte vlastního hlídacího psa, pořiďte si alespoň venkovní rolety.

Stylový doplněk

A jako poslední bonus je potřeba říci, že sítě nebo žaluzie jsou také významným doplňkem vašeho domu. Vybírejte proto takové barvy nebo typ, aby ladil ke zbytku a nepůsobil doslova jako pěst na oko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Půjčovna dodávek Praha vás pošle z internetu rovnou za volant

Budete se stěhovat a nábytek by se vám nevešel do osobního automobilu? Chystáte se o víkendu převážet materiál na stavbu? Nebo jste firma, která má krátkodobě větší přísun zakázek a váš vlastní vozový park je nestačí pokrýt? Ve všech těchto situacích přijde vhod půjčovna dodávek. Van2go působící v Praze navíc láká na extrémně rychlé vyřízení […]

Čím oživit zahradu? Vsaďte na nevšední altány a pergoly

Vlastnit zahradu je snem nejednoho člověka, avšak bohužel ne každý si jej v průběhu svého života může splnit. Jestliže patříte mezi ty šťastlivce, kteří tímto prostorem disponují, určitě se vám budou hodit zajímavé tipy, jak tento travnatý prostor oživit. Příjemné venkovní posezení Jednou z možností, jak kreativně využít volný prostor na zahradě, je bezpochyby nějaké […]