0
Posted in Byznys
18. 3. 2018

Rozhodli jste se pro bojkot české pošty? Dobrá, ale kým ji nahradit…

Na lakonickou otázku Kým nahradit českou poštu? by se hodilo odpovědět: Kýmkoliv. Se službami naší nejstarší přepravní služby je spokojeno čím dál méně zákazníků. Vzhledem k tomu, že má téměř monopol na zasílání a odesílání dopisů, balíků a doporučených psaní, lze těžko nalézt konkurenta. Spolehlivého dopravce, jenž se o vzácné zásilky i spěšné balíky postará jak o vlastní miminka a za nepřemrštěnou cenu.

Kurýrní služba plně nahrazuje práci pošty v rychlosti, spolehlivosti a nízkých cenách

Pokud začneme někoho kritizovat, měli bychom mít připravenou alternativu. Na tom je postavena smysluplná diskuze, které se – zdá se – štítí naši zákonodárci a vládci. Ale to už je jiná kapitola. Pokud máme na mysli vytlačení pošty na druhou kolej, měli bychom hovořit o silném, spolehlivém a rychlém konkurentovi, jenž se stane rychlíkem, ne-li pendolinem, jezdícím po hlavní koleji.

Jak rychle se doručují zásilky po Česku, Slovensku a do světa

K adeptům hlásícím se o přední pozice mezi expresními přepravní společnosti rozhodně patří kurýrní služba v Praze, jež je schopna doručovat zásilky po Praze v rámci jednoho dne, po Česku do vybraných míst do 18 hodin a do jiných lokalit do 23 hodin. Zásilky směřující na Slovensko dostanou adresáti na vybraných místech do 23, jinde do 48 hodin. Podobné lhůty doručení platí i při doručování balíků či dopisů do Anglie i zbytku světa. Expresní přepravu je třeba pojistit službou s garantovaným časem doručení. Vybrané zásilky budou adresátům předány expresně a přednostně.

Vstupem ČR do Unie se zlepšily podmínky pro mezinárodní přepravu a zásilkové služby

In Time Kurýr, s. r. o., je společností, jejíž základy se postavily již v roce 1990 a služby byly postupně zlepšovány a upravovány dle potřeb, požadavků, přání zákazníků i podle vývoje technologií. Už v roce 1990 byla spediční a kurýrní služba vyzdvihována spokojenými zákazníky pro svou spolehlivost a bezchybnou práci. Tehdy byly v ranku služeb zahrnuty vnitrostátní kurýrní služby, letecká přeprava, mezinárodní zasilatelství a celní deklarace. Se vstupem České republiky do Schengenského prostoru a do Evropské unie se změnily podmínky přepravy, zjednodušily se, a tak bylo možné s využitím propojení kontaktů mezi zahraničními kurýry zlepšit a zlevnit práci pro české i slovenské zákazníky.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*