0
Posted in Byznys
20. 9. 2016

Revoluční docházkový systém pro školky

Online informační a docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny vám usnadní evidenci docházky dětí i zaměstnanců, na základě níž pak program umožňuje rychlý výpočet a fakturaci školného. Systém Dignus vám ulehčí přípravu na obávanou elektronickou evidenci tržeb, pro kterou je informační systém vhodným a efektivním nástrojem. Jaké další výhody svým uživatelům docházkový program přináší a v čem je tak revoluční?

Elektronická evidence tržeb

Systém Dignus je plně připravený na zavedení elektronické evidence tržeb ve školních zařízeních. Rafinovaně nahradí jakýkoliv jiný systém administrace EET. Jeho hlavní výhodou je především fakt, že pokud máte licenci na Dignus, nemusíte si již pořizovat žádnou registrační pokladnu. Systém vše vyřeší za vás a sám posílá hlášení o evidenci tržeb. Vzhledem k nízké ceně měsíčních poplatků za licenci oproti desetisícům za registrační pokladnu se vám to daleko víc vyplatí a finančně vás to nezruinuje. Více informací na téma EET ve vaší školce naleznete na stránkách informačního systému Dignus pod heslem elektronická evidence tržeb školka.

Revoluční docházkový systém

Elektronická evidence docházky nabízí mnohem víc než jen efektivní nástroj pro každodenní zapisování nově příchozích, odchozích a opozdilců pomocí čipových karet, které jsou již v ceně licence. Docházkový a informační systém od společnosti Dignus software včasně reaguje na aktuální potřeby soukromých školek a přináší program, který umožňuje rodičům a vychovatelům sdílet důležité informace o dětech týkající se především zdraví (alergie, nemoc, očkování). Pokud je dítě nemocné, jednoduše lze v systému nastavit absenci, která automaticky znamená i odhlášení dítěte z jídelny. Díky tomu již nic nemusíte dělat na dvakrát, vše lze evidovat na jednom místě bez dlouhého vyřizování a papírování s tím spojeným. Systém je také plně optimalizovaný pro tablety a chytré telefony. Všechny citlivé informace však zůstávají v bezpečí a nikdo nepovolaný nemá šanci se k nim dostat. Veškeré detaily najdete na webovém portálu pod hlavičkou revoluční docházkový systém školka.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*