Restu: Jedinečná služba, která otevírá brány do světa restaurací

Jak vypadá revoluce ve stravování? Otevřete webový prohlížeč, vyťukáte adresu unikátní služby Restu.cz, vyberete si restauraci a prostřednictvím několika kliknutí provedete rezervaci. Do 10 minut obdržíte potvrzení e-mailem. A co je ještě lepší? Nejenže ušetříte spoustu času. Aktivitou sbíráte kredity, které pak proměníte na slevový voucher. Zajímají vás detaily? Máte je mít!

Desítky tisíc restaurací na jednom místě

Podstatou online služby Restu je rychlé vyhledání a následná rezervace místa v restauracích napříč celou Českou republikou. Důmyslný rezervační systém spojuje hosty a restaurační zařízení tím, že umožňuje komfortní výběr na základě různých kritérií. V databázi je aktuálně téměř 20 000 restaurací, které jsou přehledně rozděleny do kategorií dle lokalit (např. Pardubice restaurace).

Restu se stane vašim každodenním pomocníkem. Máte-li namířeno do své oblíbené restaurace, snadno zjistíte, zda je právě otevřeno. Vyhnete se telefonování a provedete bleskurychlou rezervaci. Zvolíte počet osob, čas rezervace či další požadavky (např. nekuřácký stůl).

Rezervační systém stejně dobře využijete i při svých cestách po republice. Ať už během dovolené nebo pracovní cesty, s Restu vždy spolehlivě najdete perfektní restauraci. Praktické filtrování umožňuje volbu specifických preferencí. Je-libo oběd v pětihvězdičkové nekuřácké restauraci, kde vám naservírují ten nejlepší steak? Indická restaurace Pardubice? Žádný problém. Navíc vás nepřekvapí ani vysoká cena, protože do vyhledávání nastavíte cenovou hladinu.

Nevíte, kam na jídlo? Inspirujte se!

Milovníci nevšedních gurmánských zážitků ocení nespočet inspirativních tipů. Na webu se dočtete o nejlepších amerických restauracích, top místech s vegetariánským menu, kam na drink či na kávu, kde mají nejhezčí letní zahrádky a podobně.

Co se týče zmíněných kreditů, získáte je za registraci, vyplnění profilu, přidání recenze, obsazení většího stolu a další běžné aktivity. Za 300 kreditů dostanete slevový voucher v hodnotě 300 Kč a uplatníte jej v některé z vybraných restaurací. Dobrou chuť!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *