Restaurace na Jižním městě je synonymem výjimečného chuťového zážitku

Každý z nás si zcela jistě rád pochutná na vynikajícím jídle připraveném z prvotřídních surovin. Taková je moderní kuchyně restaurace na Jižním městě. Jak se říká, jídlo vnímáme všemi smysly, proto se můžete těšit též na stylový interiér.

Intenzivní prožitek

Restaurace Jižní město si zakládá na jednoduchém a lehkém jídelníčku pouze z čerstvých surovin. Výsledkem je harmonická kombinace chutí bez chemických dochucovadel a zbytečných složitých kombinací jednotlivých ingrediencí.

Každý si přijde na své

Pečlivě vybrané menu uspokojí jak masožravce, tak vegetariány. Co se týká hlavních chodů, počítejte s tím, že se najíte do sytosti. Kdo by odolal kuřecímu steaku na grilu s domácími hranolky, vepřové pečeni, grilovaným vepřovým žebrům či plněné kuřecí kapse? Nebo si rovnou dejte specialitu zdejší restaurace, kterou je hovězí flank steak, francouzské grenaille na rozmarýnu a česneku. K tomu je přidán lehký salát z rukoly a sušených rajčat. Už se vám sbíhají sliny?

Pestrá nabídka

Výše jmenovanou masitou část jídelníčku doplňují výborné těstoviny a gnocchi, domácí pizza a vydatné hamburgery. Lehkou variantu občerstvení představují svěží saláty doplněné grilovaným kuřecím masem, zeleninovým mixem nebo grilovaným hermelínem s brusinkami. Sladkou tečkou na závěr jsou horké lesní ovoce se zmrzlinou či domácí sorbet.

Ani nápoje nezůstávají pozadu

Nápojový lístek je složen z alkoholických i nealkoholických nápojů. Za zmínku určitě stojí mimořádně osvěžující domácí limonády podávané v půllitrových džbáncích. Můžete se těšit například na netradiční kombinace zázvoru s limetkou, bazalky s černým bezem a okurky s medem.

Menu na přání

V útulném interiéru restaurace na Jižním městě si můžete uspořádat firemní či soukromou akci. Personál je připraven splnit vám vaše individuální požadavky týkající se cateringu na přání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Svatba snů na Pálavě: Obřad venku ve vinici, hostina v romantické restauraci

Pálava patří právem mezi nejmalebnější oblasti České republiky, kam za famózními scenériemi, kouzelnými vinohrady a dávnou historií vyráží turisté od jara do podzimu. Ochutnáte zde výborná moravská vína, která jsou proslulá i daleko za hranicemi. Pokud se vám Pálava opravdu zalíbila, klidně se může stát i místem, kde se odehraje váš velký den. Svatba. V […]

Všestranná slivovice

Je nesporné, že kvalitní slivovice obsahuje řadu prospěšných látek. Víte ale, že ji nemusíte jen konzumovat? V první řadě je slivovice skvělým dezinfekčním prostředkem. Na malé ranky přímo ideální. Malé množství, tedy maximálně malý panáček konzumovaný po ránu vám i „vyčistí“ trávicí trakt. Upozorňujeme ala na slovo MALÉ. Konzumace většího množství by se totiž rychle […]