0
Posted in Gastronomie
2. 5. 2019

Restaurace na Jižním městě je synonymem výjimečného chuťového zážitku

Každý z nás si zcela jistě rád pochutná na vynikajícím jídle připraveném z prvotřídních surovin. Taková je moderní kuchyně restaurace na Jižním městě. Jak se říká, jídlo vnímáme všemi smysly, proto se můžete těšit též na stylový interiér.

Intenzivní prožitek

Restaurace Jižní město si zakládá na jednoduchém a lehkém jídelníčku pouze z čerstvých surovin. Výsledkem je harmonická kombinace chutí bez chemických dochucovadel a zbytečných složitých kombinací jednotlivých ingrediencí.

Každý si přijde na své

Pečlivě vybrané menu uspokojí jak masožravce, tak vegetariány. Co se týká hlavních chodů, počítejte s tím, že se najíte do sytosti. Kdo by odolal kuřecímu steaku na grilu s domácími hranolky, vepřové pečeni, grilovaným vepřovým žebrům či plněné kuřecí kapse? Nebo si rovnou dejte specialitu zdejší restaurace, kterou je hovězí flank steak, francouzské grenaille na rozmarýnu a česneku. K tomu je přidán lehký salát z rukoly a sušených rajčat. Už se vám sbíhají sliny?

Pestrá nabídka

Výše jmenovanou masitou část jídelníčku doplňují výborné těstoviny a gnocchi, domácí pizza a vydatné hamburgery. Lehkou variantu občerstvení představují svěží saláty doplněné grilovaným kuřecím masem, zeleninovým mixem nebo grilovaným hermelínem s brusinkami. Sladkou tečkou na závěr jsou horké lesní ovoce se zmrzlinou či domácí sorbet.

Ani nápoje nezůstávají pozadu

Nápojový lístek je složen z alkoholických i nealkoholických nápojů. Za zmínku určitě stojí mimořádně osvěžující domácí limonády podávané v půllitrových džbáncích. Můžete se těšit například na netradiční kombinace zázvoru s limetkou, bazalky s černým bezem a okurky s medem.

Menu na přání

V útulném interiéru restaurace na Jižním městě si můžete uspořádat firemní či soukromou akci. Personál je připraven splnit vám vaše individuální požadavky týkající se cateringu na přání.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*