0
Posted in Byznys
7. 11. 2018

Rádi byste rozšířili své podnikání? Poradíme vám, kde na to vzít

Většina podnikatelských aktivit se neobejde bez investic. Tedy nejenom bez nutného vstupního kapitálu, ale také bez investic následných, jež umožňují rozvoj podnikání. Poradíme vám, kde na ně vzít. 
Podařilo se vám rozjet vlastní byznys a konečně profitujete? Gratulujeme. Možná vás napadlo, že by bylo dobré rozšířit obchodní nabídku, otevřít další pobočku, nebo investovat do modernější techniky či výrobní linky. Zkrátka expandovat. Vaše podnikatelské plány se ubírají správným směrem.

Ferratum – rychlá půjčka

K tomu vám ale zřejmě výnosy z vašeho podnikání nestačí. Na místě pak je zvážit nějakou výhodnou půjčku. Podnikatelům jako jste vy, je přímo na míru ušita rychlá půjčka Ferratum nebo chcete-li Ferratum – rychlá půjčka. O jaký produkt se jedná?

1,3 milionu korun přímo na dosah

Řadíte-li se mezi úspěšné podnikatele s trvalým bydlištěm na území České republiky s delší než roční působností na trhu a dosahuje-li váš roční obrat minimálně 1,2 milionu korun, máte velkou šanci, že dosáhnete na půjčku až do výše 1,3 milionu korun. A to bez nutnosti zástavy!

Skutečně rychlá půjčka

Vyřízení půjčky je snadné a rychlé. Konkrétní nabídku (na jak vysokou částku a za jakých podmínek máte nárok) obdržíte prakticky záhy poté, co na stránkách ferratumbusiness.cz vyplníte a odešlete jednoduchý formulář.

Osmnáctiměsíční splatnost

Zbytek bude jen na vás, tedy zda nabídku přijmete, nebo půjdete o dům dál. Zvolíte-li první možnost, peníze vám na vašem účtu přistanou hned následující den. Na splacení půjčky budete mít až 18 měsíců, ale částku samozřejmě budete moci bez sankcí splatit i dříve.

Pozor na masivní investice!

Při uzavírání jakýchkoliv půjček ovšem buďte na pozoru. Řada úspěšných businessmanů začínající podnikatele, již přicházejí na chuť prvním úspěchům, varuje před masivním expandováním. Mnozí z nich se jimi nechají příliš brzy zaslepit a s investicemi to zkrátka přeženou. Pak mnohdy končí i na dlažbě. Takže, expandovat ano, ale opřeni o reálné ekonomické výsledky.

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*