Půjčení dodávky, valníku i tranzitu v Praze je překvapivě snadné

Autodopravci, majitelé přepravních společností i běžní spotřebitelé se čas od času dostanou do svízelné situace, kdy se jim porouchá automobil z jejich vozového parku nebo potřebují nutně převézt materiál či osobní věci. Najmutí si dopravce i s řidičem bývá dražší než samotné půjčení si konkrétního auta. Pro tyto případy funguje v Praze renomovaná firma AC Dodávky, která má k dispozici užitkové vozy i osobní auta k pronájmu.

Potřebné užitkové vozy pro konkrétní přepravu předmětů i osob

Před zapůjčením konkrétního vozidla si prostudujte podrobně komplexní nabídku společnosti AC Dodávky a zvažte své potřeby v závislosti na aktuálně volných vozech. Na věci menších rozměrů vám postačí pickup, dodávky a jiné užitkové vozy. Těžká břemena je vhodné přepravovat na valníku. K dispozici jsou spolehlivé dodávky Iveco Daily, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Volkswagen Caravelle, Renault Master a vozy dalších značek. Osobní auta poslouží k okamžité potřebě přepravy osob a drobných předmětů. Valníky a plachty můžou být pro zájemce zapůjčeny na minimální dobu sedmi dní, maximálně se půjčují na dva měsíce. Ceníky jednotlivých pronájmů a kaucí jsou k nalezení na webových stránkách acpujcovna.cz stejně jako podmínky půjčování.

Možnost zakoupení vozidla v případě spokojenosti zákazníka

Pokud by se vám některý z vozů zamlouval nastálo, není problém, firma AC Dodávky se zabývá rovněž prodejem užitkových a osobních vozů. Automobil si můžete koupit nový nebo použitý za velmi výhodných podmínek. Pokud nemáte hotovost na nákup auta, zaměstnanci firmy jsou schopni s vámi sjednat splátkový kalendář. Zároveň lze váš starý, nepojízdný automobil vykoupit za odhadnutou cenu nebo jej prodat v komisním prodeji. Každá situace je řešitelná, AC Dodávky pomáhají motoristům a autodopravcům v nouzi. Byla by škoda takovou nabídku nevyužít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *