První dojem na zákazníka udělá krabice

Nechceme teď mluvit o tom, jak důležité je vymyslet poutavý obal výrobku. Teď jde o něco, co zákazníci uvidí ještě mnohem dříve než obal – krabici, v níž je výrobek zabalený, když cestuje k zákazníkovi.

Čím dál více kamenných obchodů si zřizuje e-shop. Kdo je na internetu, je dostupný po celém světě, a to samozřejmě přináší mnohem více potenciálních zákazníků. K těm však musí výrobky putovat v krabicích. Jste na to připraveni?

Na balení se dá najmout externí firma

Některé obchody upřednostňují, když si mohou vše zabalit samostatně, jinde zase ocení pomoc odborníků. Je to výhodné z hlediska času, vlastní zaměstnanci se mezitím mohou věnovat důležitějším úkolům, profesionálové navíc zvládají balení daleko lépe. S dobře zabaleným výrobkem se lépe manipuluje, máte jistotu, že se balík někde neztratí či nezamění a nedojde k poškození obsahu.

Balením výrobků se zabývá i kladenská firma Probal. Krabice přitom představují pouze jednu část jejich oblasti zájmu. Díky balicím linkám jsou schopni velmi rychle zařídit nejen balení a kompletaci zboží, ale i zatavení do foliových obalů a polepení etiketami. Spolupracují rovněž s reklamní agenturou, takže jsou schopni vše navrhnout tak, aby byl zákazník nadšený už na první pohled.

Komu se vyplatí nechat balení na externí firmě?

Všem, kteří své výrobky plánují balit do něčeho jiného než papírových krabic. Například zatavení do folie samostatně nezvládnete. Také skinování je těžko proveditelné bez speciálního vybavení.

O balení výrobků od externí firmy byste měli uvažovat i v případě, kdy potřebujete vytvořit z vašich produktů MAXI balení pro různé slevové akce nebo prodej v Makru.

Posledním velmi častým důvodem, proč se firmy obrací na Probal Kladno, jsou sezónní akce. Jsou vám totiž schopní zabalit i hezké velikonoční, vánoční a jiné balíčky ke speciálním příležitostem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *