PROFORZA předala Nadaci DRFG šek na více než 150 tisíc korun

Na konci roku 2018 přibyla do týmu investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka nová společnost, jmenuje se PROFORZA. A její zaměstnanci vybrali v rámci předvánoční sbírky částku přesahující 150 tisíc korun. Přes sto tisíc vybrali mezi sebou sami finanční poradci PROFORZY, zbytek pak přidali z výtěžku tomboly na jejich vánočním večírku.

Peníze pak věnovali Nadaci DRFG, za kterou si šek osobně převzal ředitel Nadace David Macek. Ten k daru uvedl, že si nesmírně váží podpory a vzájemné důvěry, která mezi společnostmi v investiční skupině Davida Rusňáka panuje. Macek ještě dodal, že právě díky tomu může Nadace dlouhodobě podporovat spoustu projektů, které pomáhají potřebným.

Tyto prostředky poputují mimo jiné na podporu doprovázení dospívajících z dětských domovů a také na výuku finanční gramotnosti dětí z dětských domovů, které ve spolupráci se společností Yourchance probíhá už čtvrtým rokem. Nejsou to ale zdaleka jediné dobročinné akce a projekty, které Nadace DRFG finančně podporuje.

Investiční skupina Davida Rusňáka rozšířila tým elitních konzultantů

Do tým investiční skupiny DRFG na konci loňského roku přibyla společnost PROFORZA. Společnosti David Rusňáka se tak rozšířil tým zkušených poradců společnosti PROFORZA. Její konzultanti se řídí heslem „mít život ve vlastních rukou” a tuto myšlenku vštěpují také svým klientům. Na základě diskuzí a jejich požadavku se jim snaží poradit, jak nejlépe nakládat s osobními financemi. Klientům radí se spořením, pomáhají řešit hypotéky, pojištění, a radí kam radí investovat volné prostředky. Poradí, které dluhopisy investiční skupiny Davida Rusňáka jsou pro ně nejlepší, a vysvětlí také jak fungují podílové nemovitostními fondy, které do skupiny DRFG také spadají.

PROFORZA klientům pomáhá s dobrým finančním zajištěním. Učí je, jak mít život ve vlastních rukou, to znamená, radí, jak být na vše připravený a bez obav se dívat do budoucnosti. Díky PROFORZE se to evidentně daří, už více než deset tisíc rodin nezůstalo bez domova a finančních prostředků, a to ani v době dlouhodobého léčení nebo ztráty zaměstnání. Pochvalně se o společnosti proto vyjadřují i samotní klienti v recenzích na webu společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

Jak získat odškodnění při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání

Pracovní úraz či nemoc z povolání je událost, které bychom se asi všichni rádi vyhnuli. Přes veškerou snahu se však v ČR dennodenně odehrají stovky pracovních úrazů, leckdy i s trvalými následky. Vzhledem k tomu, že pro zaměstnavatele vyplývají z pracovního úrazu určité nepříjemné povinnosti, například platit zaměstnanci ušlý zisk, bolestné, účelně vynaložené náklady na […]