Profesionální business portrét Praha podpoří vaši kariéru

Nedaří-li se vám v podnikání či profesním životě tak, jak byste si představovali, může být jednou z příčin nedostatečná prezentace vaší osobnosti. V tomto případě je business portrét přesně to, co potřebujete. Vyzdvihne vás z davu a zvýší šance na úspěch.

Důvěryhodnost na prvním místě

Na základě čeho se rozhoduje personalista, zda vás pozve na pohovor? Kromě vašich znalostí a dovedností věnuje v životopise pozornost rovněž vaší fotografii. Právě neprofesionální fotka vás může vyřadit hned v počátku. Oproti tomu business portrét Praha se postará o to, abyste svého budoucího zaměstnavatele zaujali na první pohled. Získá okamžitě představu o vaší stabilitě, serióznosti, disciplinovanosti a síle osobnosti.

Kterému způsobu prezentace dáte přednost?

Profesionální fotografii lze zhotovit dvěma způsoby. Prvním z nich je zmiňovaný business portrét, jenž zachycuje celou postavu nebo její část, zpravidla od trupu nahoru. Tato fotografie se bude velmi dobře vyjímat na webových stránkách vaší firmy či v odborných článcích. Vaše držení těla, výraz obličeje a dress code pomůže vašemu obchodnímu partnerovi si o vás udělat přesně takový obrázek, jaký k budoucímu vyjednávání potřebujete. Business headshot se soustředí jenom na hlavu. Uvažujete-li nad vhodnou fotografií na sociální sítě, bude business headshot tou správnou volbou. Říká se, že business headshot je detailem vašeho profesního sebevědomí.

Celý proces je velice jednoduchý

Obě formy fotografie získáte za stejnou cenu. Náhledy fotografií obdržíte již do 3 dnů ode dne focení v profesionálním ateliéru. Na základě vašeho výběru obdržíte nejpozději do 5 dnů retušovanou fotografii v digitální podobě. Samozřejmostí jsou rovněž digitální data pro sociální sítě typu Facebook, Instagram, LinkedIn či Twitter, a pro velkoformátový tisk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Releated

3D tiskárna vyrobí implantáty i náhradní díly pro letadla

V posledních několika letech nastaly enormní pokroky, a to především v oblasti 3D tisku. Jedná se o moderní technologii, která se prodírá takřka do všech odvětví, ostatně není se čemu divit. Prostřednictvím 3D tiskáren se totiž dají snadno vyrobit implantáty, dočasné zubní náhrady, dekorace, ale i díly do letadel. Velkou výhodou je, že tyto speciální […]