0
Posted in Cestování
18. 12. 2017

Poznávací zájezd Kuba – relaxace plná energie!

Cestování patří k nejoblíbenějším koníčkům člověka. Není divu. Kdo by odolal drahokamům přírody a přehlídce slavných historických staveb světa? Jak chutná pravá pizza? Kde jsou nejkrásnější pláže? Na vše odpoví poznávací zájezdy pod taktovkou zkušených odborníků.

Je libo dovolená na Kubě?

Exotický poznávací zájezd na Kubu je prostě v kurzu. Lidem už se omrzela klasická dovolená u moře v evropských destinacích. Vyhledávají mnohem přitažlivější lokality a nebojí se utrácet peníze za neobyčejné zážitky. Na Kubě pocítí každičký výletník nevšední atmosféru, která mu připomene u nás dobu minulou. Na druhé straně lze počítat s úchvatnými bílými plážemi, ochutnávkou pravého rumu a doutníku. Pokud plánujte relaxaci v zimním období roku, je pro vás Kuba žhavým želízkem v ohni. Na vlastní kůži oceníte příjemné počasí a teploty atakující třicet stupňů Celsia. Vstupte do nejbezpečnější země Latinské Ameriky, kde není povinné žádné očkování!

Co uvidíte na vlastní oči?

Asi po jedenácti hodinách strávených v letadle se před vámi objeví nespočet šperků historie a přírodní úkazy. Vyrazte na dovolenou na Kubu klidně během prosince až března. Čeká vás neuvěřitelných 300 slunečných dnů! Kroky turistů vedou do Havany, která je proslulá nejen díky Fidelu Castrovi a karnevalové vůni. Z hlediska historie přijdete na chuť dech beroucímu městu Trinidad, kde se projdete romantickými a křivolakými uličkami. Přátelská atmosféra vás osloví v královských zahradách Jardines del Rey. Divukrásné souostroví uvítá korálovými útesy, skvělými podmínkami pro potápění a plážemi se sněhobílým pískem. Podívejte se na https://www.redok.cz/poznavaci-zajezdy/kuba/ a poznejte pravou chuť kubánské dovolené.

Rádi byste něco více evropského? Dejte přednost poznávacím zájezdům do Paříže a Říma! Prohlídku skvostných historických pokladů si užijete kdykoliv během roku!

Comments & Reviews

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*