Potřebujete silniční váhu? Víme, kde se po ní poohlédnout!

Podnikáte v oboru, jehož nedílnou součástí je vážení automobilů? Pokud teprve začínáte a hledáte kontakt na dodavatele silničních vah, pak jsou následující řádky určeny právě pro vás. V opačném případě přesto nepřestávejte číst. Prozradíme vám, proč byste se měli obrátit přímo na výrobce – renomovanou českou firmu VÁHY – JAS s.r.o., která na trhu působí přes čtvrt století a jejíž jádro tvoří odborníci s dlouholetými zkušenostmi s výrobou a opravami průmyslových vah.

Silniční váha nepatří mezi levná zařízení, a proto je důležité, abyste výběru věnovali dostatek pozornosti. Svitavská firma nabízí široké spektrum různých variant, které se liší délkou (4 – 18 metrů), váživostí (až 60 tun), typem konstrukce (nájezdové a zapuštěné typy) a použitými materiály. Silniční váhy se vyrábí z odolné a velmi stabilní lakované oceli či kombinace oceli s betonovou směsí.

Ptáte se, proč si pořídit váhu právě od společnosti VÁHY – JAS? Důvodů je hned několik. Jakožto výrobce nabízí komplexní servis a kvalifikované poradenství. Pokud si s výběrem silniční váhy nevíte rady, pracovníci vám doporučí vhodné řešení s ohledem na specifické požadavky vašeho provozu.

Společnost VÁHY – JAS disponuje certifikátem Českého metrologického institutu, který ji opravňuje k provádění ES posouzení shody. ČMI tento certifikát uděluje po posouzení a kontrole plnění závazných požadavků na výrobce vah.

Aktuální nabídka čítá celkem šest variant silničních vah. PROFI STEEL s celokovovou konstrukcí, nenáročným stavebním základem a váživostí do 30 000 kg × 10 kg. Snadno přemístitelná PROFI TRANSPORT s nízkou nájezdovou výškou a váživostí až 60 000 kg × 20 kg. PROFI LIGHT s lehkou modulární celoocelovou konstrukcí vhodnou pro lehký a střední průmysl. PROFI UNIVERSAL a PROFI NM s železobetonovou konstrukcí s bočním vedením a nízkou nájezdovou výškou. Posledním typem je PROFI B s železobetonovou konstrukcí, která je k mání v zapuštěné a nájezdové verzi.

Chcete se dozvědět více? Zamiřte na www.vahyjas.cz!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *